Konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“

Kviečiame ugdymo įstaigų vaikus ir mokinius, jų šeimų narius, pedagogus dalyvauti respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Registracija iki vasario 3 d.

Skaityti daugiau...

Fotografijų paroda „Foto-Rapsodija...“

Visagino viešosios bibliotekos meno galerijoje (Sedulinos al. 14/3) vasario 7 d. 17 val. bus atidaryta septinta neformalaus Visagino fotomėgėjų klubo „Pozityvas“ fotografijų paroda „Foto-rapsodija...“.

Paroda veiks vasario 7 – 28 dienomis.

Kviečiame ateiti!

Renginys-diskusija „Laisvos Lietuvos samprata šiandieninėse knygose“

Vasario 13 d. 17 val. kviečiame Jus į renginį-diskusiją „Laisvos Lietuvos samprata šiandieninėse knygose“, skirtą Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti ir diskusijos metu išrinkti geriausią metų knygą akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“. Renginys vyks Visagino viešosios bibliotekos filiale (Sedulinos al. 14/3).

Skaityti daugiau...

Fotografų klubo „Žalias skėtis“ nuotraukų paroda

Sausio 9 – vasario 4 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje – skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) veiks gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ narių tarptautinė kasmetinė fotografijų paroda.

Maloniai kviečiame visus aplankyti šią puikią parodą!

Organizatoriai

 

Fotografijų paroda „Vilniaus žydų skaitymo kultūra“

Visagino viešosios bibliotekos filiale atidaryta fotografijų paroda „Vilniaus žydų skaitymo kultūra“, skirta pasaulinei akcijai „Mes prisimename“.

Skaityti daugiau...

Knygų paroda „Antanui Baranauskui -185“

Visagino viešosios bibliotekos filiale (Sedulinos al. 14/3) atidaryta knygų paroda, skirta Antano Baranausko 185-osioms gimimo metinėms paminėti.

Antanas Baranauskas gimė 1835 m. sausio 17 d. Anykščiuose. Poetas, kalbininkas, katalikų bažnyčios veikėjas. Pirmasis, kuris atskleidė lietuvių kalbos grožį ir galimybes.

Skaityti daugiau...

Visagino miesto heraldika

Kviečiame visus į Visagino viešosios bibliotekos filialą (Sedulinos al. 14/3) susipažinti su Visagino miesto heraldika.

Heraldika (vok. Heraldik, lot. heraldus – Heroldas) – herbų kūrimas ir su jais susijusių teisinių santykių aiškinimas. Lietuvos heraldika, kaip praktinių taisyklių sistema, ėmė klostytis 14–15 a. sandūroje.

Skaityti daugiau...

Skaitome religinę lyriką...

Sausio 18 d. šiai žiemai būdingą pavasariu dvelkiantį šeštadienį  į Meno galeriją – skaityklą gausiai rinkosi poezijos ir muzikos mylėtojai. Tą dieną čia vyko ypatingas renginys - „Skaitome religinę lyriką ...“. 

Religinė lyrika  yra tokia lyrika, kurioje jaučiamas regimas ar neregimas Dievo buvimas. Čia kalbama apie likimą, kančią, meilę  ir viltį...

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje nauji leidiniai

Visagino viešoji biblioteka gavo naujų knygų (2019 m. gruodžio mėnesį). Sąrašas ČIA.

Kviečiame skaityti!

Bibliotekininkams skirti žurnalai „Šiandien aktualu“

Kviečiame šviestis!

„Šiandien aktualu“ - tai tęstinis straipsnių rinkinys, skirtas bibliotekų darbuotojams. Jo tikslas – bibliotekų darbuotojų profesionalumo ugdymas: bibliotekininkystės aktualijų, Lietuvos ir užsienio šalių bibliotekų patirties sklaida, pagalba organizuojant profesinės kvalifikacijos tobulinimą, sprendžiant praktines bibliotekų veiklos problemas, bibliotekų darbuotojų konsultavimas, informavimas apie profesinės spaudos aktualijas ir pan.

Skaityti daugiau...

LRT KLASIKA projektas „Žiemojimas su opera”

Radijo stotis LRT KLASIKA 2019 m. gruodžio mėnesį pradėjo naują projektą „Žiemojimas su opera”, kurį rengia kartu su Lietuvos bibliotekomis. Manome, kad su Jumis turime bendrą tikslą – skaitančiai auditorijai pasiūlyti dar daugiau kultūrinių pramogų, kurios vyksta šalia mūsų, kuriose žmonės gali dalyvauti, atėję į biblioteką ar įsijungę radijo imtuvą, kompiuterį ir išmanųjį telefoną.

Skaityti daugiau...

Nuotraukų konkursas „Rinkimų istorija įamžinta akimirkoje“

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija, skatindama Lietuvos Respublikos piliečių domėjimąsi rinkimais ir platesnį jų pažinimą bei pilietinį aktyvumą, organizuoja istorinių nuotraukų konkursą „Rinkimų istorija įamžinta akimirkoje“ ir kviečia jame aktyviai dalyvauti.

Skaityti daugiau...

Metų knygos rinkimai 2019

„Metų knygos rinkimai“ kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas suaugusiesiems ir vaikams. Penkioliktą kartą vyksiantys knygų rinkimai skatina Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į įdomiausius, ryškiausius metų kūrinius, susipažinti su autoriais ir siekia populiarinti skaitymą kaip prasmingą, įvairiapusiškai praturtinančią ir patrauklią veiklą.

Skaityti daugiau...