Kviečiame į sveikatingumo mokymus!

Vasario 10 d. 13 val. Visagino viešosios bibliotekos renginių salėje vyks sveikatingumo mokymai „Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksniai ir jų profilaktika“. Renginio metu bus galima išbandyti žaidimų konsoles su judesio atpažinimo technologija.

Tai viena iš daugelio projekto „Vidutinio, vyresnio ir pagyvenusio amžiaus žmonių informacinių, socialinių ir sveikatingumo įgūdžių ugdymas naudojant naujausias kompiuterines technologijas Ignalinos rajono ir Visagino miesto bibliotekose“ veiklų.

Naudojantis konsolėmis pasimankštinti bibliotekoje galėsite kiekvieną dieną bibliotekos darbo metu. Registruotis ir derinti laiką galima interneto skaitykloje arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

bp2 partneriai