Protų mūšis bibliotekoje!

Kviečiame visus norinčius įvairaus amžiaus visaginiečius iki kovo 15 d. suburti ir registruoti savo komandą bei dalyvauti Protų mūšyje Ignalinos rajono mero taurei laimėti.

Kadangi šiemet Ignalina švenčia 150–ies metų sukaktį, tai I–ojo etapo klausimai bus susiję su Ignalinoje ir jos rajone gyvenančiais (–usiais), dirbančiais (–usiais), kuriančiais (kūrusiais) įžymiais žmonėmis.

I–ojo etapo (kovo 17 d.) tema – „Portretai“, o II–ojo etapo (balandžio 28 d.) tema – „Ignalina ir jos rajonas“. Dalyviai žaidimo metu turės atsakyti į žodinius, muzikinius, filmuotus ir kitus klausimus, susijusius su šiomis temomis.

Renginys vyks aukščiau nurodytomis dienomis Visagino viešosios bibliotekos filiale (Sedulinos al. 14/3) 17.00 val. Jei atsirastų daugiau komandų, norinčių žaisti bibliotekos patalpose, prašome kreiptis į interneto prieigos bibliotekininkus arba skambinti tel. (8 386) 75 312.

Dalyvauti žaidime (patiems užsiregistravus) galima ne tik bibliotekos patalpose, bet ir mokykloje, namuose ir pan. Komandą kapitonas registruoja iki 2016 m. kovo 15 d., užpildydamas anketą adresu:

Daugiau informacijos skaitykite Protų mūšio gairėse.

Linkime smagiai praleisti laiką ir įgyti naujų žinių!

bp2 partneriai