Linksma sveikatingumo popietė Visagino viešojoje bibliotekoje

Linksma sveikatingumo popietė Visagino viešojoje bibliotekoje

Vasario 24 d. vyko dar vienas projekto „Vidutinio, vyresnio ir pagyvenusio amžiaus žmonių informacinių, socialinių ir sveikatingumo įgūdžių ugdymas naudojant naujausias kompiuterines technologijas Ignalinos rajono ir Visagino miesto bibliotekose“ sveikos gyvensenos užsiėmimas.

Šį kartą Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Natalija Kovalenko kalbėjo tema „Sąnarių ligos ir jų profilaktika“, kuri supažindino su pagrindinėmis sąnarių ligų priežastimis, požymiais, stadijomis, ligos eiga, gydymu, komplikacijomis. Taip pat buvo kalbama apie šių ligų prevenciją, rizikos veiksnius.

Antroji renginio dalis buvo skirta mankštai naudojant žaidimų konsoles su judesio atpažinimo technologija. Po renginio dalyviai vienbalsiai nutarė, kad taip mankštintis naudinga ir labai smagu. Direktorė Dalia Sargūnienė pakvietė visus norinčius linksmai pasimankštinti naudotis šia naujai bibliotekos teikiama paslauga, – tereikia užsiregistruoti interneto skaitykloje arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. ir suderinti laiką.

Laukiame Jūsų! Judėkime ir būsime sveikesni!


bp2 partneriai