Visaginiečių komanda dalyvavo Ignalinos miesto 150-mečiui skirtame protų mūšyje

Balandžio 29 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko Protų mūšio Ignalinos mero taurei laimėti baigiamasis renginys – nugalėtojų apdovanojimai. Šie Ignalinos 150-mečio jubiliejui skirti protmūšiai buvo vieni iš projekto „Vidutinio, vyresnio ir pagyvenusio amžiaus žmonių informacinių, socialinių ir sveikatingumo įgūdžių ugdymas naudojant naujausias kompiuterines technologijas Ignalinos rajono ir Visagino miesto bibliotekose“ veiklų.

Renginio metu buvo pristatytas ir pats projektas – kas įvyko nuo projekto pradžios, kokios priemonės buvo įsigytos projekto tikslams ir uždaviniams įgyvendinti. Svarbiausias renginio akcentas – nugalėtojų apdovanojimai. Dviejuose Protų mūšio etapuose dalyvavo net 27 komandos iš Ignalinos, Visagino, Zarasų, Panevėžio, Šiaulių rajonų viešųjų bibliotekų. Susumavus dviejų turų rezultatus, pirmąją vietą užėmė Linkmenų filialo komanda, surinkusi 58 taškus, antrąją – Naujojo Daugėliškio, trečiąją – Didžiasalio, surinkusios po 56 taškus. Visaginiečių komanda bendrojoje turnyro lentelėje surinko 53 taškus ir užėmė 5-ąją vietą.

Visagino viešosios bibliotekos direktorė Dalia Sargūnienė renginio dalyviams tarė sveikinimo žodį, pasidžiaugė projekto sėkme bei bendradarbiavimu ir visoms Protų mūšyje dalyvavusioms komandoms įteikė po gražų atviruką su olimpinio vicečempiono, kanojininko Jevgenijaus Šuklino sveikinimais ir autografu. Visagino viešosios bibliotekos filialo vedėja Oksana Belskaja visiems susirinkusiems skyrė muzikinį sveikinimą – atliko dvi dainas. Apdovanojimus įteikė Ignalinos rajono vicemeras Gintautas Kindurys.

bp2 partneriai