CREDO Online Reference Service

CREDO Online Reference Service

Prenumeruojamoje „Credo Online Reference Service“ duomenų bazėje pateikiama patikima informacija meno, mitybos, medicinos, psichologijos, socialinių mokslų, geografijos, teisės, muzikos, religijos, verslo, istorijos, literatūros, filosofijos, technologijų ir kitomis temomis. Šioje duomenų bazėje sukaupta per 3 mln. viso teksto įrašų iš daugiau nei 600 žinynų, žodynų, enciklopedijų.

Eiti į CREDO Online Reference Service

Vartotojo vadovas (pdf)

Čia galima rasti su ieškoma tema ar asmeniu susijusių straipsnių, apibrėžimų, vaizdų, vaizdo ir garso medžiagos, naujienų, taip pat – nuorodų į įvairius interneto šaltinius, prenumeruojamas duomenų bazes: „EBSCO Publishing“, „JSTOR“, atvirosios prieigos ar kitus išteklius. Reikalingus straipsnius galite ieškoti naudodamiesi paprastąja (Search), išplėstine (Advanced Search) ar greitąja (Concept Map) paieška. Veikia vaizdų, taip pat leidinių pagal temas ir rūšis paieška.

Be slaptažodžių galima prisijungti bibliotekoje. Skaitytojams, pageidaujantiems duomenų baze naudotis namuose, suteikiami slaptažodžiai. Prisijungimo duomenų teiraukitės Interneto skaityklos darbuotojų ar el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. ir Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.