Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius „Lyderystė“

Lyderystė / Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius. - Vilnius : Tyto alba, 2019 (Vilnius : Standartų sp.). - 253, [1] p.

Knyga „Lyderystė“ – dviejų lyderystės praktikų pokalbiai ir įžvalgos, įkvėpsiančios tiek esamus, tiek būsimus lyderius.

Lyderystė tapo kiekvieną gyvenimo žingsnį lydinčiu žodžiu. Tačiau ar išties gerai suprantame jo prasmę? O ar gali būti geresnė galimybė sužinoti apie lyderio savybes ir reikšmę šiandienos pasaulyje, jei ne iš žmonių, nagrinėjančių lyderystės problemas ir ne kartą taikiusių šias žinias praktikoje?

Į lyderystės reiškinį knygoje „Lyderystė“ gilinasi du ilgamečiai šios srities praktikai ir teoretikai Ignas Staškevičius ir Alisa Miniotaitė. Jie ieško atsakymo į klausimą „kaip“ – kaip užimti lyderio poziciją ir vesti komandą į priekį? kaip įrodyti savo pranašumą ir įtikinti kitus savo gebėjimu vadovauti? kaip nesustoti pusiaukelėje ir pasiekti užsibrėžtą tikslą?

Ši knyga - tai bandymas į lyderystės reiškinį pažvelgti iš skirtingų taško - pasitelkiant skirtingas teorijas. Knygos bendraautoriai diskutuoja, dalinasi savo asmenine bei profesine patirtimi, ieško naujų sprendimų ir naujų galimybių. Šio dialogo įžvalgos turėtų sudominti tiek užsibrėžtų tikslų siekiančius vadovus, tiek būsimus lyderius, tiek smalsius skaitytojus.