• Dailės darbų paroda „Rytų Aukštaitijos parkai ir liaudies ornamentika“

  Dailės darbų paroda „Rytų Aukštaitijos parkai ir liaudies ornamentika“

  2017 m. vasario 24 – kovo 21 dienomis Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) veiks Visagino kūrybos namų Meno studijos ugdytinių ir klubo „Atspindys“ (vad. Jurijus, Olga ir Varvara Kalininai) darbų paroda „Rytų Aukštaitijos parkai ir liaudies ornamentika“.

  Parodos atidarymas vasario 24 d. 15.00 val., maloniai laukiame!

 • Naujos knygos bibliotekoje!

  Naujos knygos bibliotekoje!

  Visagino viešoji biblioteka 2016 m. gruodžio mėnesį gavo naujų knygų lietuvių ir rusų kalbomis. Sąrašas ČIA. Kviečiame skaityti!

 • Elektroninės paslaugos – Jums

  Elektroninės paslaugos – Jums

  Kiekvienas žmogus, norėdamas deklaruoti gyvenamąją vietą, užregistruoti vaiko gimimą ar kitaip pasinaudoti viešosiomis paslaugomis, jau gali rinktis: tradiciškai vykti į instituciją ir bendrauti akis į akį ar tą padaryti prisijungus prie interneto. Nuo šiol paslaugas galite užsisakyti jums patogiu laiku neišeidami iš namų, pasinaudodami elektroninėmis paslaugomis:

  Skaityti daugiau...

 • 2017-ieji – Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metai

  2017-ieji – Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metai

  Siekiant pabrėžti tautinio kostiumo, kaip vieno iš tautos ir valstybės simbolių bei etninio tapatumo ir nacionalinės kultūros išraiškos formos svarbą, parodant ir etnografinių regionų savitumus, 2017-ieji paskelbti Tautinio kostiumo metais.

  Skaityti daugiau...