• Naujos knygos bibliotekoje!

  Naujos knygos bibliotekoje!

  Visagino viešoji biblioteka 2016 m. gruodžio mėnesį gavo naujų knygų lietuvių ir rusų kalbomis. Sąrašas ČIA. Kviečiame skaityti!

 • Bibliotekoms paskirti knygų komplektai

  Bibliotekoms paskirti knygų komplektai

  Akcijos „Metų knygos rinkimai 2016“ organizatoriai gavo 264 bibliotekų paraiškas knygoms įsigyti, kuriose prašoma 183 vaikų, 71 suaugusiųjų ir 20 poezijos knygų komplektų.

  Daliai paraiškas pateikusių bibliotekų už Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos centralizuotai vykdomų Skaitymo skatinimo priemonių lėšas paskirti 134 komplektai knygų: 68 vaikų, 48 suaugusiųjų ir 18 poezijos.

  Skaityti daugiau...

 • Paskelbti 2016-ųjų metų knygos rinkimai!

  Paskelbti 2016-ųjų metų knygos rinkimai!

  Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu.

  Šią akciją, įtrauktą į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, o nuo 2010-ųjų įsijungė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

  Skaityti daugiau...

 • 2017-ieji – Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metai

  2017-ieji – Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metai

  Siekiant pabrėžti tautinio kostiumo, kaip vieno iš tautos ir valstybės simbolių bei etninio tapatumo ir nacionalinės kultūros išraiškos formos svarbą, parodant ir etnografinių regionų savitumus, 2017-ieji paskelbti Tautinio kostiumo metais.

  Skaityti daugiau...