• Kviečiame dalyvauti neformaliojo suaugusiųjų švietimo poreikių apklausoje

  Kviečiame dalyvauti neformaliojo suaugusiųjų švietimo poreikių apklausoje

  Maloniai prašome išsakyti nuomonę ir teikti pageidavimus, kurie padės tobulinti teikiamų neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugų kokybę Visagino savivaldybėje.

  Anketas prašome užpildyti iki 2017 m. gruodžio 15 d. Ačiū už skirtą laiką!

  Anketa (lietuvių kalba)

  Anketa (rusų kalba)

 • „Šimtmečio programavimo valanda“ vaikams

  „Šimtmečio programavimo valanda“ vaikams

  „Šimtmečio programavimo valanda“ – integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka, kur Lietuvos bibliotekose 6–14 metų vaikai ir moksleiviai vienu metu spręs mūsų šalies istorijos ir programavimo rebusus. Užduotys yra įdomios, aktualios, žaismingos ir skirtos įvairaus amžiaus bei pasiruošimo vaikams, sukurtos Lietuvos menininkų ir technologų, lietuvių kalba ir pritaikytos savarankiškam vaikų darbui.

  Skaityti daugiau...

 • Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“ Visagine

  Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“ Visagine

  2017 m. lapkričio 20-26 dienomis Lietuvoje vyksta tradicinė aštuonioliktoji Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“, kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA).

  Skaityti daugiau...

 • Dailininkų darbų paroda „Aukštaitijos ežerai – 2017“

  Dailininkų darbų paroda „Aukštaitijos ežerai – 2017“

  2017 m. lapkričio 2–30 dienomis Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) veiks Visagino menininkų klubo „KVADRATAS“ dailininkų darbų paroda „Aukštaitijos ežerai – 2017“. Maloniai laukiame!

  Parodos pristatymas įvyko lapkričio 11 d.

 • Naujos knygos bibliotekoje!

  Naujos knygos bibliotekoje!

  Visagino viešoji biblioteka 2017 m. spalio mėnesį gavo naujų knygų lietuvių ir rusų kalbomis. Sąrašas ČIA. Kviečiame skaityti!

 • Paveikslų paroda „Gražiausi pasaulio kampeliai“

  Paveikslų paroda „Gražiausi pasaulio kampeliai“

  Visagino viešosios bibliotekos filiale (Sedulinos al. 14/3) iki 2017 m. lapkričio mėn. pabaigos veiks Simonos Semionovos paveikslų paroda „Gražiausi pasaulio kampeliai“. Kviečiame mintimis nusikelti į Sankt Peterburgą, Veneciją, Tailandą, Maldyvus!

  Parodos atidarymas įvyko spalio 12 d.

 • Šią savaitę prieš šimtą metų – šimtmečio senumo įvykiai ir faktai

  Šią savaitę prieš šimtą metų – šimtmečio senumo įvykiai ir faktai

  Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka savo interneto svetainėje nuo šių metų rugsėjo 18 d. įveda naują rubriką „Šią savaitę prieš šimtą metų“.

  Rubrikoje kiekvieną pirmadienį iki 2018 m. vasario 16 d. bus pateikiamas kiekvienos tos savaitės dienos įvykis arba faktas, užfiksuotas Lietuvoje ir pasaulyje tą dieną prieš šimtą metų.

  Skaityti daugiau...

 • Mokytis niekada nevėlu

  Mokytis niekada nevėlu

  Lietuvoje yra sukurta elektroninio mokymosi platforma – suaugusiųjų mokymosi informacinė sistema (SMIS). Ši sistema skirta plėtoti neformalųjį suaugusiųjų švietimą. Sistemoje yra daugiau nei 500 savišvietai skirtų programų, kuriomis gali naudotis bibliotekų darbuotojai bei jų lankytojai. Sistema pasiekiama adresu www.smis.lt.

  Skaityti daugiau...

 • Elektroninės paslaugos – Jums

  Elektroninės paslaugos – Jums

  Kiekvienas žmogus, norėdamas deklaruoti gyvenamąją vietą, užregistruoti vaiko gimimą ar kitaip pasinaudoti viešosiomis paslaugomis, jau gali rinktis: tradiciškai vykti į instituciją ir bendrauti akis į akį ar tą padaryti prisijungus prie interneto. Nuo šiol paslaugas galite užsisakyti jums patogiu laiku neišeidami iš namų, pasinaudodami elektroninėmis paslaugomis:

  Skaityti daugiau...

 • 2017-ieji – Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metai

  2017-ieji – Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metai

  Siekiant pabrėžti tautinio kostiumo, kaip vieno iš tautos ir valstybės simbolių bei etninio tapatumo ir nacionalinės kultūros išraiškos formos svarbą, parodant ir etnografinių regionų savitumus, 2017-ieji paskelbti Tautinio kostiumo metais.

  Skaityti daugiau...