ES akcija „Interneto savaitė 2017“ („Get Online Week 2017“)

ES akcija „Interneto savaitė 2017“ („Get Online Week 2017“)

Mieli Lietuvos bibliotekininkai ir bibliotekų bendruomenės nariai,

asociacija „Langas į ateitį“ kartu su Nacionaline skaitmenine koalicija Lietuvoje kviečia prisijungti prie tradicine tapusios ES akcijos „Interneto savaitė 2017“ („Get Online Week 2017“) kovo 27 – balandžio 2 dienomis.

Šių metų akcijos temos:

saugumas: saugus naudojimasis technologijomis ir internetu; skaitmeninės tapatybės valdymas;

e. paslaugos: sumanus ir saugus naudojimasis elektroninėmis paslaugomis;

verslumas ir užimtumas: įgyk naujų darbui ar verslo pradžiai reikalingų skaitmeninių įgūdžių.

„Interneto savaitės 2017“ metu lenktyniausime su kitomis Europos Sąjungos šalimis užsiregistruodami skaičiuoklėje: http://www.esurveyspro.com/s/347761/GOW2017.

Nuoširdžiai kviečiame Jus kovo 27 – balandžio 2 dienomis tapti šios akcijos dalyviais ir puslapyje www.epilietis.eu užregistruoti savo renginį ar veiklą, kurie organizuojami bibliotekoje paminint „Interneto savaitę 2017“. Akcijos organizatoriai Lietuvoje jums siūlo naują mokomąją medžiagą, skirtą naudoti bibliotekose, mokyklose ar mokytis namuose. Ši medžiaga skirta įvairaus amžiaus Lietuvos gyventojų skaitmeniniams gebėjimams ugdyti ir saugumui internete stiprinti.

Specialiai bibliotekininkams bus paskelbtas nuotraukų konkursas „Padedu išmokti“. Konkurso tikslas yra ne tik įsiamžinti, bet ir skatinti kolegas, bendruomenės narius mokyti naudotis elektroninėmis paslaugomis ir interneto teikiamomis galimybėmis. Platesnę informaciją apie konkursą ir jo sąlygas rasite puslapyje: http://www.epilietis.eu/index.php/naujausi-ivykiai/renginiai-visi/interneto-savaite-2017

Kviečiame dalyvauti „Interneto savaitės 2017“ akcijoje ne tik patiems, bet ir pakviesti prisijungti savo draugus ir kolegas!

„INTERNETO SAVAITĖS 2017“
koordinatoriai Lietuvoje


langas i ateiti     nacionaline skaitmenine koalicija