Kviečiame paminėti 17-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę #tuesibiblioteka

2017 m. balandžio 24–30 dienomis visoje Lietuvoje vyksta Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios tema – Tu esi biblioteka. Kviečiame paminėti ją kartu su mumis (žr. Visagino viešosios bibliotekos programą). Visą mėnesį bibliotekos lankytojus kviečiame kartu kurti minčių žemėlapį #tuesibiblioteka – ant specialiai paruošto plakato dalinkitės mintimis ar piešiniais, kas jums yra biblioteka.

Taip pat kviečiame savo lankytojus, bendruomenės narius dalintis nuomonėmis ir idėjomis, kokios bibliotekos šiandien reikia mūsų miestui, kokia ji galėtų būti bei kaip kiekvienas galėtų prisidėti ir kurti šiuolaikinę biblioteką kartu. Kiekvieno nuomonė yra svarbi ir gali tapti įkvėpimu bibliotekai keistis ir keisti! Biblioteka gali ir turi būti tokia, kokios reikia skirtingiems į jas ateinantiems žmonėms.

Tu esi biblioteka. Tu gali ją keisti. Kurkime biblioteką kartu!