Vasaros skaitymo iššūkis. Registruokis savo bibliotekoje!

Ką veikti vasarą? Galima keliauti, pramogauti, dirbti, mokytis... Mes kviečiame praleisti vasarą su knyga – priimti skaitymo iššūkį ir leistis į nuotykį! Pradėkite jau šiandien!

Kada vyksta?

Iššūkis vyksta 2017 m. birželio 15 d. – rugpjūčio 31 d.

Kas dalyvauja?

Skaitymo iššūkyje dalyvauti gali visi skaitytojai (amžius nesvarbu). Dalyvio tikslas – kuo greičiau atlikti visas užduotis, nurodytas Skaitymo iššūkio plakate ir lankstinuke. Laimingieji 5 bibliotekos skaitytojai, sėkmingai įveikę iššūkį, žaidimo pabaigoje burtų keliu skelbiami nugalėtojais ir apdovanojami specialiais prizais.

Kur registruotis?

Registruotis reikia savo bibliotekoje, ten gausite lankstinuką su 10 skaitymo užduočių, kurios pritaikytos įvairaus amžiaus skaitytojams.

Kas toliau?

Perskaitę pasirinktą knygą, dalyviai užpildo lankstinuką (užrašo autorių, pavadinimą, komentarus). Bibliotekos darbuotojas patvirtina įrašą lipduku ar antspaudu ir įkelia informaciją į bendrą duomenų bazę.

Skaitymo užduotys:

1. Perskaityk knygą, sudarytą iš trumpų istorijų, pasakų.
2. Perskaityk knygą, pagal kurią sukurtas filmas.
3. Perskaityk lietuvių autoriaus knygą.
4. Perskaityk atsitiktinę knygą iš lentynos.
5. Perskaityk detektyvą / nuotykių knygą.
6. Perskaityk knygą, kuri padės ko nors išmokti (bendrauti, kurti, kepti ir pan.).
7. Perskaityk knygą, kuri buvo uždrausta kurioje nors šalyje.
8. Perskaityk knygą, kuri patiko tavo tėvams.
9. Perskaityk knygą, kurios pavadinime yra skaičius.
10. Perskaityk knygą, kurios veiksmas vyksta egzotinėse šalyse.

Prizai

Nugalėtojai bus renkami traukiant burtus – 5 laimingieji dalyviai (kiekvieno rajono/miesto bibliotekoje), kurie įveiks Skaitymo iššūkį, bus apdovanoti kuprinėlėmis ir skaitymo pagalvėlėmis.