Kviečiame nemokamai naudotis elektronine „Vyturio“ biblioteka

Visagino viešoji biblioteka suteikia galimybę savo skaitytojams nemokamai naudotis skaitmenine „Vyturio“ leidyklos biblioteka, kurioje šiuo metu prieinama apie 500 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui (nuo 5 iki 95 amžiaus). Norint skaityti, būtina:

● susikurti paskyrą www.vyturys.lt;

● registracijos metu laukelyje „Dovanos kodas“ suvesti mūsų bibliotekai skirtą kodą (teirautis pas Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkę arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. );

● baigus registraciją skaitytojas galės skaityti bet kur ir bet kada iki pat 2018 metų gruodžio pabaigos.

Kūrinius galima skaityti asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu bei išmaniuoju telefonu. Reikalinga tik naršyklė.