Pradedamas įgyvendinti projektas „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“

Nuo 2018 m. sausio iki 2021 m. sausio įgyvendinamas Kultūros ministerijos ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektas „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“.

Projektu siekiama plėtoti ir atnaujinti viešos prieigos kompiuterių ir interneto infrastruktūrą viešosiose bibliotekose, sudarant sąlygas gyventojams dalyvauti skaitmeninių kompetencijų ugdymo ir vietos skaitmeninio turinio kūrimo bei kitose skaitmeninės informacijos iniciatyvose.

Per projekto 2018 m. IV ketvirtį numatyta skirti Visagino viešajai bibliotekai 14 stacionarių kompiuterių, 1 liečiamą terminalą, 2 multifunkcinius spausdintuvus ir 2 projektorius.

• Daugiau skaityti ČIA.

kuriame lt ateiti. lr kulturos ministerija