Kviečiame dalyvauti projekte „Prisijungusi Lietuva“

MIELI LIETUVOS BENDRUOMENIŲ ŽMONĖS, naujo projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ (toliau – projektas „Prisijungusi Lietuva“) komanda kviečia Jus nepraleisti puikios galimybės tapti sėkmingai išmaniomis technologijomis besinaudojančia bendruomene. Tokia, kurios žmonės neribotai bendrauja su visu pasauliu, saugiai apsiperka internete, naudojasi viešosiomis paslaugomis nekeldami kojos iš namų ir pan.

Projekto metu kviesime Jus į įvairius renginius, kūrybines dirbtuves, konkursus, vyksiančius kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje. Dalyvavimas juose nemokamas.

Projekte „Prisijungusi Lietuva“ gali dalyvauti Lietuvos bendruomenės, kurios:

• nori mokytis, tobulėti, susipažinti su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis;
  • registruotos Juridinių asmenų registre;
  • lankosi netoliese esančioje bibliotekoje;
  • mėgsta dalyvauti renginiuose, bendrauti, kurti, laimėti prizų.

Kviečiame registruotis šiuo adresu arba http://www.epilietis.eu iki 2018 m. rugsėjo 15 d.

Pagalbos dėl registracijos ar papildomos informacijos apie projektą maloniai prašome kreiptis į artimiausią biblioteką arba projekto „Prisijungusi Lietuva“ komandą, tel. +370 616 04549, el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

APIE PROJEKTĄ „PRISIJUNGUSI LIETUVA“

Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

ivpk langas i ateiti rysiu reguliavimo tarnyba lietuvos nacionaline martyno mazvydo biblioteka vidaus reikalu ministerija

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir Valstybės investicijų programos lėšomis.

(„2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa“, 2 prioritetas „Informacinės visuomenės skatinimas“, 2.2 investicinis prioritetas „IRT produktų ir paslaugų, elektroninės prekybos tobulinimas ir IRT paklausos didinimas“).

#PrisijungusiLietuva

es fondu investiciju programa