Veros Civenkovos tapybos darbų paroda „Užburiantis teptukas“

Veros Civenkovos tapybos darbų paroda

2018 m. spalio 2 - 22 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje - skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) veikia Veros Civenkovos (Visaginas) tapybos darbų paroda „Užburiantis teptukas“.

Vera Civenkova Gimė 1955 m. Mariupolyje (Donecko sritis). Į Lietuvą atvažiavo 1981 m. į atominės elektrinės statybas. Išsilavinimas techninis, statybos srityje aukštasis.

Nuo jaunystės tapybos ir grafikos mokėsi pas puikią pedagogę Iriną Snurnikovą. Vėliau tęsė mokslus Maskvos dailės universitete, specialybė - tapyba ir grafika.

Šiuo metu autorė yra Visagino menininkų klubo „Kvadratas" narė, dalyvavo Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijos – skaityklos organizuotose parodose, VKC salėje „Draugystė“ , Ignalinoje, Zarasuose, Ludzos (Latvija) kraštotyros muziejuje. Dalyvavo parodose – konkursuose „Aukso vainikas“ Visagine ir Zarasuose.

Maloniai kviečiame aplankyti parodą.