Andrejaus Denisenko dailės darbų paroda „Viso gyvenimo aistra“.

2018 m. spalio 23 – gruodžio 4 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje - skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) veikia liaudies menininko Andrejaus Denisenko personalinė dailės darbų paroda „Viso gyvenimo aistra“. Parodoje eksponuojami tiek ankstyvesnės kūrybos darbų kolekcija, tiek naujausi ir dar niekur neeksponuoti talentingo dailininko darbai.

Autorius gimė 1962 m. Rusijoje. Studijavo Sankt Peterburgo politechnikos institute, Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo metu dirba Visagino „Atgimimo“ gimnazijoje dailės mokytoju metodininku, dėsto Atviroje dailės ir dizaino mokykloje Visagine, vadovauja Visagino dailininkų klubui „Kvadratas“. Dailininkas aktyviai dalyvauja Lietuvoje bei užsienyje vykstančiose grupinėse parodose, meno simpoziumuose, pleneruose.

Susitikimas su parodos autoriumi įvyko spalio 26 d. Renginio metu A. Denisenko atvirai ir emocingai papasakojo, kad kiekvienas jo nutapytas darbas susietas su tam tikrais gyvenimo įvykiais ir pergyvenimais. Sėkmingiausiais savo darbais autorius įvardino tuos, kurie buvo kuriami išgyvenant stiprias, ypatingas emocijas kuomet žmogus tampa atviras sau ir pasauliui.
Muzikinę atmosferą jautriai kūrė bardas Jevgenijus Fomičevas.

Vakaras neprailgo, susirinkusieji ilgai nesiskirstė, susitikimas buvo mielas ir nuoširdus. Dalį savo puikių parodos atidarymo vakarą išgyventų emocijų lankytojai paliko ir Jums – dar iki lapkričio 13-osios rasiantiems laiko ir ateisiantiems pasigrožėti puikiais dailininko, Lietuvoje kasmet vykstančio „Aukso vainiko“ bei daugybės kitų parodų dalyvio ir nominanto, darbais. Grožis padeda gyventi.

Kviečiame aplankyti parodą.

VVB informacija