Skaitančių mamų ir vaikų klubo susitikimai jau virtualioje erdvėje!

Skaitančių mamų ir vaikų klubas savo susitikimus karantino metu perkėlė į virtualiąją erdvę (užsiėmimai vyksta naudojant programą „ZOOM“). Norinčius prisijungti prie klubo veiklos, kviečiame sekti naujienas VVB vaikų literatūros skyriaus „Facebook“ paskyroje.

Tapo tradicija, kad vieną kartą per mėnesį į biblioteką renkasi mėgstančios skaityti mamos su savo vaikais aptarti vaikų literatūros naujienų, pasidalinti mintimis apie kartu perskaitytas ir siūlomas skaityti knygas. Šie susitikimai vyksta Visagino viešosios bibliotekos vaikų literatūros  sektoriaus patalpose, todėl iš karto galima pasirinkti skaityti patartą ar patikusią knygą. Iš pradžių nedaug narių turintis klubas tampa vis populiaresnis mieste. Bibliotekininkės informuoja apie naujas knygas, pataria, ką galima paskaityti su vaikais, kaip naudotis knygų katalogu ir užsakyti norimų knygų ne tik Visagino viešojoje bibliotekoje, bet ir visose kitose Lietuvos bibliotekose.

Unikalią galimybę tapti klubo nariais turi visos Visagino mamytės (ar tėveliai) su savo vaikučiais. Klubo vadovė Olga Velavičiūtė ir vaikų sektoriaus bibliotekininkės turi daug minčių ir planų ateičiai, o pastovūs nariai - daug energijos ir entuziazmo.

Plačiau skaityti ČIA (rusų k.)