Akcija „Knygų Kalėdos“

Akcija Knygu kaledos

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime naujų knygų šalies bibliotekoms.

Kasmet ši akcija iš naujo papildo bibliotekų lentynas ir skaitytojų gretas. Tačiau neretai bibliotekos turi vos vieną populiarios knygos egzempliorių, kurio eilėje po keletą mėnesių laukia dešimtys skaitytojų.

Todėl šiais metais „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti šalies bibliotekoms laukiamiausių knygų. Akcijos svetainėje skelbiama, kokių knygų bibliotekos laukia labiausiai. Padovanojus net ir vieną knygą iš pateikto sąrašo, galima ne tik sutrumpinti jos laukiančiųjų eilę, bet ir prisidėti stiprinant skaitymo įgūdžius.

„Knygų Kalėdos“ įgyvendinamos kartu su Lietuvos bibliotekininkų draugija, Lietuvos leidėjų asociacija, Spaustuvininkų asociacija, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Ugdymo plėtotės centru, knygynais, leidyklomis, nacionaliniu transliuotoju LRT ir naujienų portalu „15min“.

Naujas knygas iki 2019 m. sausio 6 dienos galima nunešti pasirinktai bibliotekai arba palikti knygyne užrašius, kam ji dovanojama. Akcijos partneriai pasirūpins jos pristatymu. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ www.facebook.com/knygukaledos.

Visagino viešosios bibliotekos laukiamiausių knygų sąrašą galite rasti prisegtame dokumente (spausti čia) arba paspaudus šią nuorodą:

Lapkričio 30 d. Prezidentė įžiebė pirmąją Lietuvoje Kalėdų eglę ir paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią:
www.lrp.lt/lt/?opened=popup/video1432

Visagino viešoji biblioteka