Skaitymo skatinimo iniciatyva „Vasara su knyga“

Šių metų šūkis - Skaitydami mes pakeisime pasaulį!

Nuo birželio 1 d. prasideda kasmet vykstantis „Skaitymo iššūkis“. Kviečiame įvairaus amžiaus skaitytojus aktyviai dalyvauti ir pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais ir išmėginti laimę prizų loterijoje. Visą vasarą skaitykime knygas, juk skaitydami mes pakeisime pasaulį!

Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1 – rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas. Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos siūlo rinktis:
1. lietuvių autoriaus knygą;
2. knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;
3. knygą apie keliones;
4. knygą geltonu viršeliu;
5. knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide, kaip ir Tavo vardas.

Dalyvaujantys gali registruotis bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje vasarasuknyga.lt. Dalyvių amžius neribojamas. Užsiregistravę interneto svetainėje, įvykdytas užduotis dalyvis registruoja savarankiškai. Dalyviai, užsiregistravę bibliotekoje, gaus asmeninę dalyvio kortelę, kurioje reikės įrašyti perskaitytos knygos autorių ir pavadinimą.

Akcijos dalyviai, įveikę „Skaitymo iššūkį“, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje galės laimėti 3 pagrindinius prizus: 300€ čekį, skirtą įsigyti dviračiui, e. skaityklę, paspirtuką. Taip pat „Skaitymo iššūkyje“ dalyvaujančios bibliotekos apdovanos visus iššūkį įveikusius dalyvius papildomais prizais – skirtukais ir fondo „Švieskime vaikus“ knygomis.

Daugiau informacijos ir susipažinti su taisyklėmis galite interneto svetainėje http://vasarasuknyga.lt arba Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga.

Skaitymo iššūkio iniciatorė – Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija.

Linkime Jums smagaus skaitymo!

Skaitydami mes tikrai galime pakeisti pasaulį!

„Vasara su knyga“ – tai Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojama skaitymo skatinimo programa pagal Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymą „Dėl skaitymo skatinimo 2019–2024 metų programos ir skaitymo skatinimo programos 2019–2021 metų veiksmų plano patvirtinimo“. 2018 m. spalio 19 d. Nr. Įv-746/v-834. „Skaitymo iššūkis“ yra viena iš „Vasara su knyga“ iniciatyvos dalių.