Naujovė Visagino viešojoje bibliotekoje – knygų grąžinimo dėžė

Visagino viešojoje bibliotekoje įvesta naujovė - nuo šiol knygas skaitytojai galės sugrąžinti net neužeidami į šios įstaigos pastatą. Prie bibliotekos patalpų kieme, šalia įėjimo į vaikų sektorių, Jūsų patogumui – arčiau pėsčiųjų tako, pastatyta speciali dėžė su užrašu „Knygų grąžinimas". Joje gali tilpti daugiau nei keturi šimtai leidinių – tai priklauso nuo jų dydžio.

Šia naujove pasinaudoti kviečiame tuos skaitytojus, kurie knygas nori grąžinti ne bibliotekos darbo valandomis – ankstyvais rytais einant į darbą, vakarais, sekmadieniais, švenčių dienomis. Taip pat šis knygų grąžinimo būdas turėtų sudominti ilgalaikius bibliotekos skolininkus. Tokiu būdu galima grąžinti seniai iš bibliotekos paimtas knygas.

Maloniai kviečiame bibliotekos skaitytojus drąsiai naudotis šia naujove. Visos  tokiu būdu sugrąžintos knygos saugiai pateks į Visagino viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrių ir bus išbrauktos iš skaitytojo formuliaro. Galite joje palikti ir iš filialo pasiskolintas knygas, tačiau iš bibliotekos filialo skaitytojo formuliaro, dėl susidariusių transportavimo problemų, jos bus išbraukiamos praėjus trims darbo dienoms po gražinimo.

Visagino viešosios bibliotekos informacija