Knyga padės praskaidrinti kasdienybę!

Jei sunku skaityti įprastą spausdintą knygą (gal skauda pirštus ir negalite laikyti knygos rankose? Gal skaitant labai vargsta akys, neįžiūrite teksto?), galite knygos… klausytis! Virtuali garsinių knygų biblioteka ELVIS sukurta Jums! Čia net 12 tūkst. pavadinimų knygų ir žurnalų – rasite ir Jodi Picoult, ir Ireną Buivydaitę. Jei kam nors artima rusų kalba – rasite leidinių ir rusų kalba.

Kaip prisijungti? Rinkite adresą http://elvis.labiblioteka.lt, pasirinkite poziciją „Registracija su slaptažodžiu“. Užpildykite anketą. Laukelyje „Negalią ar sutrikimą patvirtinantys dokumentai“ prisekite asmens dokumento ir negalią patvirtinančio dokumento kopijas (tinka ir kokybiška telefonu padaryta dokumentų nuotrauka). Jei negalią ar sutrikimą patvirtinančio dokumento šiuo metu neturite ir dėl karantino negalite gauti – vietoj dokumentų prisekite užpildytą sąžiningumo deklaraciją. ELVIS darbuotojas patikrins Jūsų dokumentus ir greičiau nei per parą galėsite klausytis neišsenkančių ELVIS išteklių!

Jei žmonės nemoka ar nenori naudotis internetu, turime garsinių knygų diskuose, tad galime duoti per paslaugų punktus. 

Jei kils klausimų, nedvejodami skambinkite LAB Panevėžio padalinio vyr. bibliotekininkei Neringai, tel. 860749393.

Plačiau skaityti čia:
https://madeinvilnius.lt/pramogos/didziausia-lietuvoje-garsiniu-knygu-biblioteka-elvis-atveria-duris-platesniam-vartotoju-ratui