„Vasaros knygų fiesta" tiesia virtualų tiltą per Lietuvą

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kasmet vasarą pradeda kviesdama į „Vasaros knygų fiestą“. Šiemet biblioteka siūlo susitikimus su leidyklų atstovais,  žymiais knygų autoriais ir literatūrinį alkį žadinančiais pokalbiais apie knygas bei jų kūrimo subtilybes.

Susitikimus ir pokalbius su autoriais bei leidyklų atstovais galėsite stebėti kiekvieną vasaros antradienį 14 val. bibliotekos „Youtube“ kanale. Tiesioginių transliacijų metu turėsite galimybę užduoti klausimus, į kuriuos pašnekovai atsakys pokalbio pabaigoje.

Leidyklų atstovus ir autorius kalbins Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos renginių organizatoriai, literatūros žinovai – renginių organizatorė, poetė Elvyra Pažemeckaitė, jaunimo kūrybinių projektų vadovas Arnoldas Simėnas, renginių koordinatorė Vida Mikelevičiūtė ir kiti.

Leidyklų atstovai žada įdomius pokalbius su knygų autoriais ir daug literatūrinių rekomendacijų. Diskusijų svečių sąraše atrasite populiarių leidyklų, tokių kaip „Eglė“, „Terra Publica“, „Tikra knyga“, „Dvi Tylos“, „ANDRENA“ ir kitų, atstovus. Organizatoriai džiaugiasi, kad virtualūs susitikimai suteikia galimybę dominančius renginius stebėti kiekvienam patogiu metu iš bet kurios vietos. Tai dar labiau suartina knygų gerbėjus Panevėžio regione ir visoje Lietuvoje. Atsakydami į kvietimą dalyvauti fiestoje, leidyklų atstovai žiūrovams žada padovanoti vertingų leidinių!

Artėjančių susitikimų pristatymus ir „Vasaros knygų fiestos“ akcijas rasite Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosio bibliotekos svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Kviečiame dalyvauti!


Renginio nuoroda PAVB:

https://www.pavb.lt/2020/06/vasaros-knygu-fiesta-tiesia-virtualu-tilta-per-lietuva

Renginio nuoroda FB:

https://www.facebook.com/events/3056359421122756