Paminėta pasaulinė mezgimo viešumoje diena

Birželio mėnesį daugiau nei 50 šalių švenčia Pasaulinę mezgimo viešumoje dieną. Jau mezgantys ar norintys išmokti megzti išeina su rankdarbiu į viešas erdves: kiemus, mokyklas, parkus, kavines. Taip siekiama paskatinti žmones daugiau bendrauti gyvai ir leisti laiką prasmingai ir įdomiai.

Švenčia visas pasaulis – švenčia ir Visaginas. Jau penktą kartą alėjoje prie meno galerijos mezgimo klubas  „Nuo siūlo iki meno“ subūrė mezgimo mylėtojas. Susirinkusios  ir patogiai įsitaisiusios  su virbalais ar vąšeliais bei siūlų kamuoliukais mezgėjos užsiėmė širdžiai miela veikla: kas mezgė kojines, kas pirštines, kas staltieses, o kas atėjo pasimokyti naujų mezgimo raštų, pavartyti bibliotekoje esančius žurnalus ir mezgimo albumus. Daug kas atsinešė ar pasipuošė per karantiną numegztais darbais.

Daugelio mezgimo konkursų laureatė, žinoma Lietuvoje Rita Kuprinskaitė pristatė savo visus 2019 metus megztą „Saulės pledą“, kurio spalvos  atitiko praeitų metų saulėtas/nesaulėtas dienas.

Mezgimas viešumoje - puikus užsiėmimas draugijai, norinčiai  praleisti laiką kartu, susirasti bendraminčių ir pasimokyti vieniems iš kitų mezgimo gudrybių.