Galerijoje kvepėjo vasara

Birželio 27 dienos pavakarę Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje - skaitykloje kvepėjo vasara. Visagino grupinio gyvenimo namų gyventojai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Namų kvapukų gamyba“. Renginio metu kūrėme kvapus iš eterinių aliejų, natūralių augalų ir ekologiško, vasariškai kvepiančio, bičių vaško. Tai padėjo sukurti jaukią namų atmosferą. Dalyviai išsirinko sau patinkančių kvapų paletę, sumaišė skirtingus eterinius ir kvapniuosius aliejus ir sukūrė unikalius kvėpiklius, galinčius užpilyti namus natūraliais kvapais - mūsų pievų gėlių žiedlapių aromatais!

Darbas vyko draugiškai ir kūrybingai, linksmai ir išradingai. Rezultatas buvo puikus! Dėkojame Visagino grupinio gyvenimo namų gyventojams už jaukų vakarą.

Visagino viešoji biblioteka