Video konferencija „Knyga – geriausias draugas“ su „Žiburio“ 4a klasės mokiniais

Visagino viešosios bibliotekos bibliotekininkė Rima Sorokina birželio 2 dieną kartu su „Žiburio“ 4a klasės mokiniais ir mokytoja Loreta Čižiene dalyvavo vaizdo valandėlėje „Knyga – geriausias draugas“.

Dėkojome ketvirtokams, kad aktyviai dalyvavo bibliotekos renginiuose, piešė piešinius, deklamavo ir vaidino. Prisiminėme popietes, kuriose mokiniai skaitė ištraukas iš populiarų vaikiškų knygų, pasakojo apie knygų herojus ir jų poelgius, vaidino pristatomų knygelių ištraukas.

Praėjusiais ir šiais metais daugiausiai knygų mūsų bibliotekoje perskaitė ketvirtokai Darja, Kira, Robert ir Nikita. Už norą ir žingeidumą Visagino viešoji biblioteka išreiškė mokiniams padėką ir padovano po mažą suvenyrą.

Linkime vaikams sėkmės, geros sveikatos, šiltų ir įsimintinų vasaros atostogų. Kviečiame visus skaityti ir vasarą praleisti su knyga.