Ekskursija „Biblioteka - knygų namai“

Birželio 4 dieną Visagino viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje apsilankė „Ąžuoliuko“ lopšelio – darželio šešiamečiai ugdytiniai. Biblioteka - pasaulis, kuris pasiekiamas ranka. Vaikai gilino savo žinias apie knygas, susipažino su knygų  įvairove. Sužinojo, kad bibliotekoje gyvena ne tik knygos, bet ir žurnalai, garsiniai, regimieji ir kiti dokumentai. Pamatė įvairių dydžių  ir formų knygas. Šešiamečiai domėjosi spausdintais tekstais ir puikiomis vaikiškų knygų iliustracijomis. Bevartant knygeles netrūko gerų emocijų ir džiaugsmo. Vaikai minė mįsles ir klausėsi patarlių apie knygutes.

Bibliotekoje esančios knygos pasakoja gražias istorijas, padeda stebėtis pasaulio įvairovę. Šešiamečiai atidžiai klausėsi pasakojimo „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“, kurį sukūrė amerikiečių rašytojas William Joyce, o ekrane pamatė to paties pavadinimo trumpametražį filmą.