Poezijos ir muzikos popietė „Paskutinis lapų kritimas“

Spalio 24 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijos prieigose vyko poezijos ir muzikos popietė „Paskutinis lapų kritimas“. Programoje skambėjo autorinės Chanos Vinokur poezijos eilės ir dainos, kurias pristatė Visagino viešosios bibliotekos filialo vedėja Oksana Belskaja. Dainuojamojo ir poetinio žodžio skambėjime lietuvių ir rusų kalbomis atsispindėjo nuoširdus autorės santykis su gamta, jos asmeniniai išgyvenimai, taip pat neblėstantis noras iš naujo stebėtis supančiu pasauliu, sugebėjimas matyti ir pajausti rudenišką grožį gyvenime, –  visa tai buvo galima išgirsti šio nuostabaus vakaro metu.

Chanos kūryba visada stebina mus savo įvairove ir lyriniu meno raiškos turiniu. Spalvingos emocijos ir jauki rudeniška aplinka vis iš naujo atranda savo kelią į žiūrovą. Noras, kad renginys nesibaigtų ir nuoširdi reakcija į dainuojamąjį žodį, – tai atsakas ir didelė dovana kūrėjui. Tikimės, kad šis renginys įkvėpė žiūrovus ir klausytojus dažniau būti gamtoje šiuo nuostabiu rudenišku oru ir paskatins juos atrasti poetinį žodį knygose.

Linkime Chanai Vinokur tolesnės aktyvios koncertinės veiklos, neblėstančios žiūrovų meilės ir naujų kūrybinių sumanymų bei darbų ateityje.