Skaitome ir piešiame Jujos ir Tomo Vislanderių pasakojimų herojus

Visagino viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje veikia vaikų piešinių paroda pagal švedų rašytojų Jujos ir Tomo Vislanderių „Mamulė MŪ“ knygas. Jas visas iliustravo dailininkas Svenas Nordqvistas.

Kadangi šiuo metu paskelbtas karantinas ir bibliotekoje nevyksta renginiai, tai bibliotekininkai kviečia su ŠIA PARODA susipažinti virtualiai. Piešinių autoriai – „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 1A klasės mokiniai (mokytoja Loreta Čižienė).

Bibliotekininkai rekomenduoja išsamiau susipažinti su nepaprastomis istorijomis apie garsiausią Švedijos karvutę Mamulę Mū, jau ne vienus metus pažįstamą ir mylimą mūsų šalies skaitytojų.

Jeigu Jūs taip pat norite, kad jūsų piešiniai būtų eksponuojami bibliotekoje ir matomi kitiems skaitytojams, prašome paklausyti pasakojimų apie linksmą, svajingą, draugišką, atkaklią, užsispyrusią karvutę ir nupiešus jos veikėjus iki 2020 m. lapkričio 30 d. atsiųsti į bibliotekos vaikų skyrių (Taikos pr. 52 arba teirautis telefonu 8 386 70739).

Įrašai ČIA: