Visagino viešojoje bibliotekoje keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos teritorijoje paskelbimo“, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro–valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų Vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2506 „Dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų“ ir 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2511 „Dėl paslaugų teikimo būtinų sąlygų“ nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 29 d. 24:00 val. Visagino viešojoje bibliotekoje ir filiale lankytojų fizinis aptarnavimas vykdomas tik išduodant ir priimant knygas bibliotekų darbo metu.

• Neteikiamos skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių, interneto ir kt.) paslaugos.
  • Užtikrinama, kad lankytojai eilėse prie knygų paėmimo / grąžinimo vietų laikytųsi saugaus ne mažesnio kaip 2 metrai atstumo vienas nuo kito.
  • Rekomenduojame knygas, kitus leidinius užsakyti (ne daugiau 5 knygų) iš anksto nuotoliniu būdu: naudojantis VVB elektroniniu katalogu arba užsisakant elektroniniu paštu ar telefonu: VVB (Taikos pr. 52) vaikams – el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , mob. telefonu 8 628 42754; suaugusiems – el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , telefonu 8 386 70739. Filiale (Sedulinos al. 14/3) – el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , telefonu 8 386 74714.
  • Perskaitytas knygas prašome grąžinti į knygų grąžinimo dėžę, kuri stovi lauke prie Vaikų skyriaus įėjimo (Taikos pr. 52).
  • Grąžintos knygos 72 val. karantinuojamos ir tik po to išduodamos skaitytojams.
  • Prašome bendradarbiauti, vykdyti bibliotekos darbuotojų prašymus. Kilus klausimams skambinkite telefonu 8 386 70739.

P.S. Lankytojai aptarnaujami užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Plačiau skaityti ČIA: https://koronastop.lrv.lt/lt/#naujienos