Elektroninės paslaugos – Jums

Elektroninės paslaugos – Jums

Kiekvienas žmogus, norėdamas deklaruoti gyvenamąją vietą, užregistruoti vaiko gimimą ar kitaip pasinaudoti viešosiomis paslaugomis, jau gali rinktis: tradiciškai vykti į instituciją ir bendrauti akis į akį ar tą padaryti prisijungus prie interneto. Nuo šiol paslaugas galite užsisakyti jums patogiu laiku neišeidami iš namų, pasinaudodami elektroninėmis paslaugomis:

Elektroninių valdžios vartų portale;

Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje SPIS;

Metrikacijos paslaugų informacinėje sistemoje MEPIS;

El. verslo paslaugų portale.

E. valdžios sąvoka jungia visas valdžios funkcijas, kurios yra perkeltos į elektroninę erdvę, ir apima visas paslaugas, kokias valdžia gali teikti savo piliečiams (pvz.: dokumentų tvarkymą, prašymų pateikimą, mokesčių mokėjimą ir kt.). Paslauga teikiama elektroninėje erdvėje, ją galima užsakyti bet kada ir nereikia vykti į instituciją, planuoti laiko, kada tai padaryti, ar laukti klientų eilėje.

Primename, kad interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Paslaugos – Elektroniniai valdžios vartai“ yra galimybė prisijungti prie Elektroninių valdžios vartų, o rubrikoje „Paslaugos – Versli Lietuva“ – prie el. paslaugų verslui portalo.