• Visagino kūrybos namų filmukas apie biblioteką „Čia gyvena knygos“

  Gegužės 2-3 dienomis Visagino viešosios bibliotekos filiale lankėsi VKN (Visagino kūrybos namų) animacijos kūrybinės laboratorijos ugdytiniai ir jų mokytoja K.Ahryzka. Vaikai susipažino su bibliotekos knygų fondu, sužinojo, kaip tapti bibliotekos skaitytojais. Kūrybingi ir išradingi animacijos kūrėjai sukūrė nuotaikingą filmuką apie biblioteką, pavadinimu - „Čia gyvena knygos“.

  Skaityti daugiau...

 • Seminaras „Smėlio terapijos taikymo ypatumai, dirbant su vaikais“

  Gegužės 16 d. vyko seminaras „Smėlio terapijos taikymo ypatumai, dirbant su vaikais“. 

  Dėkojame organizatoriams Antoninai Švenčenko ir Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrui už suteiktą galimybę susipažinti su smėlio terapijos subtilybėmis!

 • Ugniaus Leimonto paskaita

  Gegužės 15 d. Visagino viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje (Taikos pr. 52) sužinojome kaip įveikti emocinius blokus, nuotaikų kaitą ir nemigą. Lektorius – Ugnius Leimontas, dėmesingumo, meditacijos bei savityros mokytojas, sėkmingai mokantis meditacijos ne tik suaugusius, bet ir vaikus, konsultuojantis emocinio sąmoningumo klausimais. Buvo labai naudinga ir įdomu.

 • Karpinių paroda „Rid, rid, margučiai...“

  Visagino viešosios bibliotekos filiale buvo pristatyta Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 2a klasės mokinių (pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Trubilienė) karpinių paroda „Rid, rid, margučiai...“.

 • Susitikimas su Dagdos ir Kraslavos (Latvija) bibliotekų darbuotojų delegacija

  Š. m. gegužės 9 d. Visagino viešojoje bibliotekoje lankėsi Dagdos ir Kraslavos miestų (Latvija) bibliotekų darbuotojų delegacija. Susitikimo metu buvo apžiūrėta biblioteka, pasidalinta gerąja darbo patirtimi. Džiaugiamės šiltu bendravimu ir tikimės tolimesnės draugystės tarp bibliotekų.

 • Literatūros popietė „Knygos - geriausi draugai“

  Gegužės 7 dieną Viešoje bibliotekoje apsilankė „Verdenės“ gimnazijos šeštų klasių mokiniai su mokytojais. Literatūros popietę „Knygos - geriausi draugai“ skyrėme Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

  Skaityti daugiau...

 • Paskaita „Stresas ir psichologinis atsparumas šeimoje. Streso valdymas pozityviomis priemonėmis“

  Gegužės 6 d. vyko paskaita „Stresas ir psichologinis atsparumas šeimoje. Streso valdymas pozityviomis priemonėmis“ iš užsiėmimų ciklo „Ilgiausių metų linkim Jums“. Lektorė – Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė, sveikatos žurnalistė ir portalo „Versli mama“ vyr. redaktorė. Laikas prabėgo greitai ir labai naudingai. Аčiū nuostabiai lektorei!

 • Darželinukų ekskursija „Susipažinkime ir draugaukime“

  Gegužės 3 d. vyko darželinukų ekskursija „Susipažinkime ir draugaukime“. Lankėsi „Gintarėlis“ lopšelio-darželio ugdytiniai su auklėtojomis. Tai pirmoji jų pažintis su biblioteka. Pasakojome kaip reikia išsirinkti knygeles, kaip jas tausoti. Vaikučiai labai domėjosi knygelėmis. Labiausiai jiems patiko žaislinės knygutės. Tai mūsų būsimieji skaitytojai, lauksime jų su tėveliais bibliotekoje.

 • Paskaita „Laimė – tai vidinė būsena“

  Balandžio 29 d. Visagino viešojoje bibliotekoje vyko paskaita „Laimė – tai vidinė būsena“.

  „Visi gimėme tam, kad pirmiausia būtume laimingi patys. Tik atradę laimę savyje, galėsime padėti tapti laimingais kitiems. Nė vienas žmogus nėra mūsų laimės šaltinis – laimės šaltinis sau esame mes patys. Ne išorės veiksniai, o mūsų mąstymas nulemia mūsų gyvenimo kokybę“, – sako doc. dr. Janina Radvilė.

 • Knygos „Draugystė ant straublio galo“ pristatymas

  Balandžio 25 dieną Visagino viešojoje bibliotekoje su lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinių grupių ugdytiniais susitiko rašytojas Marius Marcinkevičius ir iliustruotoja dailininkė Aušra Kiudulaitė. Susitikimas vyko pagal projektą „Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“, kurį iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

  Skaityti daugiau...