• Ekskursija „Biblioteka – jaukūs knygų namai“

  Sausio 18 dieną Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje lankėsi lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“ „Bitučių“ grupės ugdytiniai su auklėtojomis.

  Darželinukus supažindinome su naudojimosi biblioteka taisyklėmis, pasakojome kas yra knyga. Vaikai minė mįsles ir klausėsi patarlių apie knygutes.

  Skaityti daugiau...

 • Trijų Karalių šventė Meno galerijoje

  Sausio 5 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje - skaitykloje vyko edukacinis renginys „Trys karaliai atvažiavo ir pyragų paragavo“. Renginio dalyvės skanavo pačių iškeptus pyragus, dalinosi receptais prie arbatos puodelio, vartė kulinarinę literatūrą. Renginio pabaigoje bibliotekos savanorė Nijolė Kliučinskienė pašoko Žiemos šokius.

 • Garsiniai skaitymai „Draugystė ant straublio galo“

  Gruodžio 14 dieną į Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektorių sugužėjo būrelis mažųjų knygos mylėtojų, „Verdenės“ gimnazijos 1b klasės mokinių (mokytoja J. Šoliūnaitė Pavilionienė).

  Skaityti daugiau...

 • Interaktyvus spektaklis „Vienatvė.1991“

  Režisierė: Giedrė Kriaučionytė ir Eglė Kižaitė
  Dramaturgė: Teklė Kavtaradzė
  Vaidino: Gebrielius Zapalskis
  Organizacija: BAD RABBITS – plataus meninio profilio sindikatas
  Spektaklio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus jaunimo informacijos centras, VVB

  2018 m. gruodžio 13 d. Visagino viešosios bibliotekos filialo - meno galerijoje įvyko interaktyvus spektaklis „Vienatvė.1991“.

  Skaityti daugiau...

 • Edukacinė popietė „Literatūrinis herojus skaito pasaką“

  Visagino viešosios bibliotekos filiale (Sedulinos al. 14/3) gruodžio 5 d. vyko edukacinė popietė „Literatūrinis herojus skaito pasaką“. Į teatralizuotą garsinio O.Proislerio knygos „Raganiukė“ pristatymą  atėjo „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai su savo mokytoja L.Čižiene.

  Skaityti daugiau...

 • Išvyka į Anykščių viešąją biblioteką

  Anykščių rajonas garsėja ne tik savo lankytinais objektais, literatūriniu palikimu ir jo pagrindu įkurtais memorialiniais muziejais, bet ir bibliotekinio darbo kokybe, įvairove, pačia labai jaukia, estetiškai patrauklia biblioteka. Anykščių, beje kaip ir visų kitų Utenos apskrities rajonų bibliotekos yra renovuotos, modernizuotos, perstatytos, išnaudojant atitinkamos vietovės savitumus pritaikytos šiuolaikiniams reikalavimams. Visagino bibliotekininkai, ieškodami kokybiško bibliotekinio darbo pavyzdžių, pirmiausia nusprendė vykti į Anykščius.

  Skaityti daugiau...

 • Apie saugų Lietuvos pasienį E.Ostašenkovo kūryboje

  Baigiasi itin reikšmingi Lietuvai metai: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-etis; Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-etis; 160 metų Vincui Kudirkai, 130 metų kaip pirmą kartą publikuota V.Kudirkos „Tautiška giesmė“, 99 metai, kaip ji patvirtinta Lietuvos  himnu; Sąjūdžio, sudariusio sąlygas atkurti šalies Nepriklausomybę, gimimo 30-etis ir po to vykę pokyčiai šalyje gyvenusių tautinių mažumų bendruomenių gyvenime ir Krašto apsaugos sistemos kūrime.

  Skaityti daugiau...

 • „Mano mėgstamas herojus“

  Kiekvieną rudenį Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje vyksta literatūros popietė   „Mano mėgstamas herojus“. Kaip ir visoje Lietuvoje, ji buvo skirta Šiaurės šalių bibliotekų  savaitei. Šios savaitės tikslas skleisti skaitymo džiaugsmą, populiarinti Šiaurės šalių literatūrą ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją. Bibliotekoje vaikai susipažįsta su Švedijos, Norvegijos, Suomijos vaikų literatūros autoriais ir jų kūriniais.

  Skaityti daugiau...

 • „Senjorų dienos internete 2018“ Visagino viešojoje bibliotekoje

  2018 m. lapkričio 5–9 dienomis Visagino viešojoje bibliotekoje įvyko pirmieji projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcijos „Senjorų dienos internete 2018“ mokymai. Akcijos tikslas  – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, išmokti patogiai ir saugiai naudotis elektroninėmis paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

  Skaityti daugiau...

 • Bibliotekoje sulaukėme ir mažiausiųjų

  Kasmet pirmą spalio mėnesio penktadienį visas pasaulis švenčia tarptautinę šypsenos dieną. Šia proga į Visagino viešosios bibliotekos filialą, linksmąjį teatralizuotą rytmetį: „Padovanok šypseną bibliotekai“ atėjo „Auksinio gaidelio“ grupės „Gandriukai“ vaikai su savo auklėtoja N. Solovjova.

  Skaityti daugiau...