• „Miestas, kuriame buvau...“

  Birželio pabaigos šventinių renginių kaleidoskopą paįvairino Vitalijaus Bogdanovičaus autorinis koncertas „Miestas, kuriame buvau...“.

  Vasariškai karštą birželio 22 dienos popietę Meno galerijoje – skaitykloje komunikabilus autorius betarpiškai bendravo su publika, pasakojo asmenines istorijas apie kiekvieną naują dainą. Po kiekvieno atlikto kūrinio nuaidėdavo aplodismentų banga ir šūksniai „bravo“. Kai žiūrovai išgirsdavo pažįstamas dainas, dainuodavo kartu su autoriumi.

  Skaityti daugiau...

 • Klubo “Šachmatų stebuklas" susitikimas

  Birželio 20 d. Visagino viešosios bibliotekoje vyko klubo “Šachmatų stebuklas" susitikimas.

 • Joninių žolynų galia

  Joninės – trumpiausios nakties – vasaros saulėgrįžos šventė. Saulėgrįža Lietuvoje sutampa su augalų branda – tada jie yra vešliausi ir gyvastingiausi, todėl Joninių tradicijos, apeigos itin susijusios su gamta, augmenija. Per Jonines skinamos žolės, laukų gėlės, iš jų pinami vainikai. Vainiko reikšmė Joninių šventėje ypatinga. Apskritas, be pradžios ir pabaigos – tai amžinumo, nuolatinio pasikartojimo simbolis. Savo forma jis panašus į saulę, teikiančią šviesą ir gyvybę.

  Skaityti daugiau...

 • Bibliotekoje apsilankė „Gerosios vilties“ progimnazijos mokiniai

  Birželio 19 d. Visagino viešojoje bibliotekoje apsilankė „Gerosios vilties“ progimnazijos 5c klasės mokiniai su mokytoja Valentina Kločko. Bibliotekos darbuotojai papasakojo apie bibliotekininko profesiją, supažindino su bibliotekos veikla, naujovėmis, galimybėmis.

  Smagios vasaros, iki pasimatymo!

 • Paskaita „Saulės bučiniai: melanomos ABC“

  Birželio 18 d. Visagino vie6ojoje bibliotekoje vyko paskaita „Saulės bučiniai: melanomos ABC“ iš užsiėmimų ciklo „Ilgiausių metų linkim Jums“.

  Skaityti daugiau...

 • Renginys „Eidami į ateitį, nepamirškime praeities“

  Birželio 18 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje – skaitykloje vyko renginys „Eidami į ateitį, nepamirškime praeities“. Artėjant Visagino miesto gimtadieniui svarbu prisiminti kada ir kieno pastangomis buvo statomas jauniausias Lietuvos miestas, išsiskiriantis iš kitų savo dailumu ir unikaliu kraštovaizdžiu. Renginio metu buvo deklamuojama poezija ir rodomos archyvines bei šiuolaikinės miesto nuotraukos.

  Skaityti daugiau...

 • Klubo "Šachmatų stebuklas" susitikimas

  Birželio 17 d. Visagino viešojoje bibliotekoje (Taikos pr. 52) vyko klubo “Šachmatų stebuklas" susitikimas.

 • Ekskursija „Pažink ir mylėk savo miestą“

  Birželio 12 d. Visagino viešojoje bibliotekoje (Taikos pr. 52) vyko ekskursija pagal projektą „Pažink ir mylėk savo miestą“, kurį vykdo Visagino Draugystės progimnazija.

  Dėkojame, kad esate su mumis!

 • Pažintinė valandėlė „Mes visaginečiai“

  Birželio 12 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko pažintinė valandėlė „Mes visaginečiai“. Darželio „Auksinis gaidelis“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai apžiūrėjo miesto maketą, veikiančias bibliotekoje parodas. Su vaikais kalbėjomė apie gimtojo miesto istoriją, Visagino daugiatautiškumą, žinomus žmones.

 • Atvira lietuvių kalbos pamoka „Žodynų įvairovė“

  Birželio 6 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko atvira lietuvių kalbos pamoka „Žodynų įvairovė“, kurią vedė Visagino „Verdenės“ gimnazijos mokytoja-metodininkė J. Šoliūnaitė-Pavilionienė ir mokytoja ekspertė D. Savičienė. Po įdomios pamokos mokiniai apžiūrėjo ir išsamiai susipažino su žodynų paroda.