• Baltų vienybės diena

  Baltų vienybės diena

  2018 m. rugsėjo 19 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijos (Sedulinos al. 14/3) kiemelyje vyko Baltų vienybės dienos minėjimo renginys.

  Skaityti daugiau...

 • Paroda „Į LAISVĘ!“

  2018 – aisiais metais minimas Sąjūdžio trisdešimtmetis. Kviečiame iš arčiau susipažinti su svarbiausiais įvykiais, vykusiais Sąjūdžio metu. Ta proga Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje - skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) eksponuojama fotomenininko Vytauto Daraškevičiaus paroda „Į Laisvę. 1988–1991 m.“. Kviečiame apsilankyti iki rugsėjo 29 d.

  Skaityti daugiau...

 • Danutės Katkauskaitės-Ruseckajos muzikinė poetinė popietė „Kai siela prabyla muzika ir eilėmis“

  Muzikinė poetinė popietė

  Šiltą ir saulėtą rugsėjo 8–ios popietę poezijos bei muzikos garsai kvietė žmones į Visagino viešosios bibliotekos Meno galeriją - skaityklą, kur vyko Danutės Ruseckajos renginys „Kai siela prabyla muzika ir eilėmis“.

  Skaityti daugiau...

 • Nijolės Kliučinskienė: „Viens, du, trys – tu grakšti balerina“

  Renginys: „Viens, du, trys – tu grakšti balerina“

  2018 m. rugsėjo 5 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje – skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) vyko Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistės Nijolės Kliučinskienės renginys „Viens, du, trys – tu grakšti balerina“, skirtą naudingiems gyvenimo patarimams pristatyti ir vertingiems įgūdžiams įgauti.

  Daugiau informacijos skaityti čia (ntts.lt).

 • „100-mečio galimybių mugė“

  "100-mečio galimybių mugė"

  2018 m. rugsėjo 1 d. Visagino viešoji biblioteka dalyvavo renginyje „100-mečio galimybių mugė“, skirtą Lietuvos respublikos 100-mečiui ir rugsėjo pirmosios šventei paminėti.

  Pirmoji rudens diena yra naujų mokslo metų pradžia. Metas, kada vaikai susirenka į klases, kad įgyti naujų žinių. Galbūt šią ypatingą dieną, mums visiems - ir suaugusiems, ir vaikams svarbu atkreipti dėmesį į knygą. Juk būtent nuo knygos, - nuo pagarbos ir meilei jai, prasidėjo mūsų atsakingas ir tolimas kelias į žinias...

  Skaityti daugiau...

 • Lauko kino seansas

  Lauko kino seansas

  Visagino viešosios bibliotekos terasoje (Taikos pr. 52) paskutinę vasaros dieną jaunimas rinkosi į lauko kino seansą.

  Daugiau informacijos skaitykite čia (news.tts.lt).

 • Andrejus Kanunovas

  „Madingas susitikimas“

  2018 m. rugpjūčio 29 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje - skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) vyko žinomo Rusijos dizainerio, dailininko Andrejaus Kanunovo paskaita „Madingas susitikimas“. Plačiau rusų kalba skaityti čia (ntts.lt).

 • Lietuvos ir JAV draugystė parodoje ir kantri muzikos festivalyje

  Lietuvos ir JAV draugystė parodoje ir kantri muzikos festivalyje

  Baigusi savo prisistatymą Ignalinoje, savo švietėjišką veiklą paroda „Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius“ pratęsė rugpjūčio 14 dieną, Visagino savivaldybės viešosios bibliotekos meno galerijoje. Paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, eksponuojama daugiau nei dešimtyje Lietuvos miestų bei miestelių.

  Skaityti daugiau...

 • Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“

  Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“

  Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje (Sedulinos al. 14/3) nuo 2018 m. liepos 28 d. iki rugpjūčio 10 d. veikė Mariaus Jovaišos būsimo fotografijų albumo „Neregėta Lietuva“ nuotraukų paroda, kurioje įspūdingais oro fotografijos kadrais pristatomi gražiausi miestų ir miestelių, ežerų ir upių vingių, jūros ir kopų vaizdai, XXI a. išmaniosios Lietuvos pasiekimai, unikalus paveldas.

  Daugiau informacijos ČIA
  https://ntts.lt/news-nevidannaya-litva (rusų k.)

 • Knygos „Visagino kraštas ir jo žmonės amžių vilnyse“ pristatymas

  Knygos „Visagino kraštas ir jo žmonės amžių vilnyse“ pristatymas

  Visagino miesto šventėje – nauja knyga.

  Visaginas vis arčiau savo jubiliejinio gimtadienio: už poros metų minės savo 45-etį. Jei kalbėtume apie žmogaus metus, sakytume jau „susitupėjo“, susiformavo vertybės ir vis dažniau aplanko egzistenciniai klausimai... Maždaug tiek sulaukus, kuomet jau užaugę ir į platųjį pasaulį iškeliavę vaikai, žmogus pradeda gilintis į savo kilmės dalykus...

  Skaityti daugiau...