• Užgavėnės bibliotekoje

  Visagino viešosios bibliotekos meno galerijoje – skaitykloje išvarėme žiemą iš kiemo. Šokome, trypėme, blynus valgėme ir kitus vaišinome!

 • Vaikų paroda Metų knygos rinkimams

  2019 m. sausio 7- 31 dienomis Visagino viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje veikė „Verdenės“ gimnazijos 1b ir 3b klasės mokinių (mokytojos J.Šoliūnaitė Pavilionienė ir A.Kurpienė) piešinių paroda: „Iliustruojame knygeles “Klampynių kronikos (N.Vaitkutė)", "Eilėraščiai iš namų (V.Palčinskaitė)", "Draugystė ant straublio galo (M.Marcinkevičius)", skirta Metų knygos rinkimams.

 • Mokymai „Kaip suprasti moterį“

  Vasario 27 d. Visagino viešosios bibliotekos meno galerijoje vyko mokymai „Kaip suprasti moterį“...

  Nenumaldomai artėja pavasaris. Kasdien mažėdami sniego lopiniai vis daugiau atidengia nuogo žemės kūno... Vis intensyviau, lyg pelėdos sukdami kaklus 200 laipsnių kampu, mankštinasi vyrai norėdami įvertinti naujai pražystančias moteris... vis agresyviau caksi moterų kulniukai skelbdami artėjant kovo 8-ąją – Tarptautinę moterų solidarumo dieną.

  Skaityti daugiau...

 • Kelionė į knygų mugę – intelektualų dvasios atlaidus

  Šių metų vasario 21-ąją linksmai nusiteikęs Visagino viešosios bibliotekos darbuotojų ekipažas išvyko į unikaliąją Lietuvos knygų mugę. Labai geranoriškai viešosios bibliotekos darbuotojai kartu vykti pakvietė ir švietimo įstaigų bibliotekų darbuotojus, nors statistika rodo, kad jie turtingesni... Tapinas taikliai mugę pavadino intelektualų dvasios atlaidais. Gal todėl, kad rinkimų kovose panirusių politikų jose daug nebuvo...

  Skaityti daugiau...

 • Tėviškės grožis per žmogų ateina

  Vasario 15 d. Visagino viešosios bibliotekos filialas – meno galerija (Sedulinos al. 14/3) kvietė visus, kurių kojos liečia Lietuvos valstybės žemę, kurių akis džiugina jos grožis ir savitumas, kurių ausis malonina lietuviškas žodis, virtęs eilėmis, apsilankyti renginyje „Tėviškės grožis per žmogų ateina“.

  Skaityti daugiau...

 • Kiekvienas turime savo pasaulį

  Vasario  22  dieną Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje įvyko šeštasis  neformalaus Visagino fotomėgėjų klubo „Pozityvas“ fotografijų parodos „Kiekvienas turime savo pasaulį“ pristatymas. Renginio metu į parodą atvyko klubo nariai su draugais ir  pažįstamais, neabejingiems fotografijos menui. Kiekvienas fotografas turi savo pasaulėžiūrą, kuri pro fotoaparato objektyvą atspindi meniniu pojūčiu apdovanoto žmogaus grožio jausmą, nes fotografija, kaip ir kiekvienas meno kūrinys, visada atspindi autentišką ir individualų kūrėjo bruožą. Parodos autoriai savo įamžintuose vaizduose dar kartą parodo, koks gražus ir skirtingas yra kiekvieno iš mūsų dvasinis pasaulis.

  Skaityti daugiau...

 • „Mylėję Lietuvą ir žmogų“

  Vasario 14 d. Visagino viešosios bibliotekos meno galerijoje vyko muzikinė - literatūrinė kompozicija „Mylėję Lietuvą ir žmogų“, skirta Antano Baranausko, Juozo Tumo-Vaižganto, Justino Marcinkevičiaus atminimui. Jos metu Visagino TAU (trečiojo amžiaus universiteto) šokio kolektyvo „Rūta“ dekanė Nijolė Kliučinskienė skaitė autorių eiles ir mintis. Nuskambėjęs šviesuolių balsas skirtinga tarmiška kalba priminė mums - savo vieningu balsu, jog tikroji literatūra per amžius yra neatskiriama nuo bendros meilės kraštui, savo gimtinei ir žmogui.

  Skaityti daugiau...

 • „Žiema eilėse ir pasakose“

  Visagino viešosios bibliotekos filialas vasario 7 dieną buvo pilnas džiugaus vaikų šurmulio. „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai su savo mokytoja L. Čižiene atėjo į bibliotekos popietę „Žiema eilėse ir pasakose“. Renginio metu buvo  skaitomos pasakos, dainuojamos dainos, vyko knygų parodėlė. Bibliotekos savanorė N. Kliučinskienė vaidino karalienę – Žiemą. „Žiema“ pakvietė vaikus šokti valsą pagal P. Čaikovskio muziką „Spragtukas“. Taip pat renginio metu vyko kūrybinis užsiėmimas. Liaudyje sakoma, kad, kai meška išsiropščia iš guolio, prasideda pavasaris. Tad  vaikai spalvino meškiukus, o į jų rankas talpino gražias širdeles, kaip artėjančio, šilumą ir meilę nešančio, iš miego bundančio pavasario simbolį. Vaikai lyriškai atsisveikino su žiemos ramybe ir pasidalijo džiugiu artėjančio pavasario laukimu.

  N. Sokolova

 • Sniego karalienės viešnagė

  Sausio 30 d. į Visagino viešosios bibliotekos filialą garsinio skaitymo rytmetį „Hansas Kristianas Andersenas kviečia į sniego karalienės šalį“ atskubėjo „Auksinio gaidelio“ priešmokyklinukų grupė „Gandriukai“ su savo auklėtoja O.Trokš. Bibliotekininkė N.Sokolova papasakojo apie šio žymaus pasakininko gyvenimą ir kūrybą, skaitė pasakos „Sniego Karalienė“ ištraukas. Į susitikimą su vaikais atkeliavo ir pati Sniego karalienė, kurios vaidmenį atliko bibliotekos savanorė Nijolė Kliučinskienė. Vaikai Sniego karalienei deklamavo eiles, šoko snaigių šokį iš P. Čaikovskio baleto „Spragtukas“. Pažinimas dalyvaujant, vaikams suteikta galimybė atsiskleisti ugdo taip nūdienai reikalingas kūrybines galias.

  Skaityti daugiau...

 • Ekskursija „Biblioteka – jaukūs knygų namai“

  Sausio 18 dieną Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje lankėsi lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“ „Bitučių“ grupės ugdytiniai su auklėtojomis.

  Darželinukus supažindinome su naudojimosi biblioteka taisyklėmis, pasakojome kas yra knyga. Vaikai minė mįsles ir klausėsi patarlių apie knygutes.

  Skaityti daugiau...