• Kūrybinis užsiėmimas „Gaminame aitvarą!“

  Kūrybinis užsiėmimas „Gaminame aitvarą!“

  2017 m. birželio 22 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje vyko kūrybinis užsiėmimas „Gaminame aitvarą!“.

 • Nertų žaislų parodėlė „Atgijusi pasaka“

  Nertų žaislų parodėlė „Atgijusi pasaka“

  2017 m. birželio 1–17 dienomis Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje veikė visaginietės Jelenos Fomičevos nertų žaislų parodėlė „Atgijusi pasaka“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

 • Paminėta Pasaulinė mezgimo viešumoje diena

  Paminėta Pasaulinė mezgimo viešumoje diena

  Birželio trečiąją savaitę minima Pasaulinė mezgimo viešumoje diena (www.wwkipday.com). Įvairiuose Europos, Amerikos kraštuose, net Australijoje, ji vyksta jau ne pirmus metus ir sulaukia vis didesnio pasisekimo ir susidomėjimo. Kitose šalyse gan įprasta matyti mezgančius žmones įvairiose viešose vietose, tačiau Lietuvoje tai – gan retas reiškinys.

  Skaityti daugiau...

 • 2017 m. birželio 7 dieną Vaikų literatūros skyriuje vyko viktorina „Knyga ir vasarą draugas“, kurioje dalyvavo „Verdenės“ gimnazijos „Pelėdžiukų“ stovyklėlės vaikai ir mokytojos. Šiuo renginiu skatinome vaikų skaitymą, ugdėme skaitymą kaip laisvalaik

  Viktorina „Knyga ir vasarą draugas“

  2017 m. birželio 7 dieną Vaikų literatūros skyriuje vyko viktorina „Knyga ir vasarą draugas“, kurioje dalyvavo „Verdenės“ gimnazijos „Pelėdžiukų“ stovyklėlės vaikai ir mokytojos. Šiuo renginiu skatinome vaikų skaitymą, ugdėme skaitymą kaip laisvalaikio pomėgį.

  Skaityti daugiau...

 • Literatūros valandėlė „Ištiesk knygai ranką“

  Literatūros valandėlė „Ištiesk knygai ranką“

  2017 m. birželio 6 dieną Vaikų literatūros skyriuje susirinko Visagino kūrybos namų dienos centro stovyklautojai su mokytojomis. Vaikų literatūros skyriaus vedėja R. Sorokina skaitė patarles ir pasakojo apie vaikiškų knygų įvairovę. Stovyklautojai apžiūrėjo žaislines knygas–mozaikas, garsines, figūrines ir kitas spalvingas knygeles bei minė mįsles apie raides ir knygas. Mokytoja S. Stoliarenko pristatė V. Žilinskaitės knygą „Melagių pilis“. Ji skaitė ištrauką apie berniuką Diną, kuris visiems meluodavo.

  Skaityti daugiau...

 • Rytmetis „Knyga mano rankose“

  Rytmetis „Knyga mano rankose“

  2017 m. birželio 5 dieną į bibliotekos Vaikų literatūros skyrių atvyko „Verdenės“ gimnazijos „Pelėdžiukų“ stovyklėlės vaikai. Vaikų literatūros skyriaus vedėja R. Sorokina jiems pristatė populiariausias lietuvių ir užsienio rašytojų vaikiškas knygas. Vieni autoriai ir jų knygos vaikams jau buvo žinomi, o kiti dar negirdėti. Norėtume, kad išgirstos žinios apie knygas pažadintų norą skaityti, kad vaikai susidraugautų su knyga ir pajustų tobulėjimo troškimą.

 • Meno paroda „Sielos sodas“

  Meno paroda „Sielos sodas“

  Nuo 2017 m. gegužės 18 d. iki birželio 3 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje veikė Svetlanos Zambžickajos meno paroda „Sielos sodas“.

  Parodos atidarymas įvyko gegužės 18 d.