Skaitmeninio raštingumo mokymai „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“

Spalio 21 - 22 d. Visagino viešosios bibliotekos Kompiuterių klasėje (Taikos pr. 52) vyko skaitmeninio raštingumo pradmenų mokymai pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Mokymo programa: „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“

***

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ vykdomas visoje Lietuvoje ir sudaro galimybes įgyti skaitmeninių žinių gyventojams, kurie vis dar nesinaudoja internetu, bei padeda norintiems patobulinti skaitmeninius įgūdžius.

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos Valstybės biudžeto lėšomis.

Registruotis į mokymus galima tel. 8 620 20 961 arba tiesiogiai atvykus į Visagino viešąją biblioteką (arba filialą).

Daugiau informacijos internete: mokymai.vipt.ltwww.prisijungusi.lt

Mokymus rengia asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“, UAB „Baltijos kompiuterių akademija“, Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, VŠĮ „Informacinių technologijų institutas“.