Didysis knygų pristatymo konkursas 2019

Jau tradiciniu tapęs Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos rengiamas „Didysis knygų pristatymo konkursas“ vėl grįžta! Lapkričio 7 dieną Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Panevėžio apskrities „Knygų pristatymo konkursas 2019“, kuriame mūsų miestą atstovavo Visagino Verdenės gimnazijos 2b klasės mokiniai mokytojos Jūratės Šoliūnaitės Pavilionienės, 4b klasės Alionos Kurpienės ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 4a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Loretos Čižienės.

Po knygų pristatymo, kuriame dalyvavo 7 komandos, komisija išrinko į finalą „Žiburiukų“ komandą, kuri pristatė Jurgos Vilės ir Linos Itagaki knygą „Sibiro haiku“. Atrankinių turų nugalėtojai keliaus į baigiamąjį turą, kuris vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje lapkričio 14 d. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės Šiauliuose finaliniame knygų pristatyme.

„Didžiojo knygų pristatymo konkurso“ globėja – roko grupė „Colours of Bubbles“.

Konkurso organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.