Kiekvienas turime savo pasaulį

Vasario  22  dieną Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje įvyko šeštasis  neformalaus Visagino fotomėgėjų klubo „Pozityvas“ fotografijų parodos „Kiekvienas turime savo pasaulį“ pristatymas. Renginio metu į parodą atvyko klubo nariai su draugais ir  pažįstamais, neabejingiems fotografijos menui. Kiekvienas fotografas turi savo pasaulėžiūrą, kuri pro fotoaparato objektyvą atspindi meniniu pojūčiu apdovanoto žmogaus grožio jausmą, nes fotografija, kaip ir kiekvienas meno kūrinys, visada atspindi autentišką ir individualų kūrėjo bruožą. Parodos autoriai savo įamžintuose vaizduose dar kartą parodo, koks gražus ir skirtingas yra kiekvieno iš mūsų dvasinis pasaulis.

Renginio pradžioje neoficiali klubo lyderė Natalja Mitenkova, pristatė esamus klubo narius ir naująjį septintą narį – Aleksandrą Nazimovą, papasakojo apie klubo veiklą per paskutiniuosius metus.

Per atidarymo šventę klubas sulaukė daug sveikinimo žodžių, pagyrimų, skaisčiažiedžių gėlių, gražių palinkėjimų. Svečiai, atvykę iš Latvijos fotostudijos „Ezerzeme F“, įteikė atminimo dovanelės, kalbėjo apie bendrus kūrybinius planus. Už nuoširdų, abipusiai naudingą bendradarbiavimą klubo nariams, o ypač jo lyderei N. Mitenkovai, dėkojo bibliotekos kolektyvas.

Renginį vainikavo ir muzikinėmis kompozicijomis nuspalvino Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos auklėtinis - jaunasis talentas, saksofonistas Aleksej Budanovas.

V. Šeršniovienė