„Žiema eilėse ir pasakose“

Visagino viešosios bibliotekos filialas vasario 7 dieną buvo pilnas džiugaus vaikų šurmulio. „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai su savo mokytoja L. Čižiene atėjo į bibliotekos popietę „Žiema eilėse ir pasakose“. Renginio metu buvo  skaitomos pasakos, dainuojamos dainos, vyko knygų parodėlė. Bibliotekos savanorė N. Kliučinskienė vaidino karalienę – Žiemą. „Žiema“ pakvietė vaikus šokti valsą pagal P. Čaikovskio muziką „Spragtukas“. Taip pat renginio metu vyko kūrybinis užsiėmimas. Liaudyje sakoma, kad, kai meška išsiropščia iš guolio, prasideda pavasaris. Tad  vaikai spalvino meškiukus, o į jų rankas talpino gražias širdeles, kaip artėjančio, šilumą ir meilę nešančio, iš miego bundančio pavasario simbolį. Vaikai lyriškai atsisveikino su žiemos ramybe ir pasidalijo džiugiu artėjančio pavasario laukimu.

N. Sokolova