Nemokama paskaita „Antros gyvenimo pusės planavimas. Ori ir prasminga senatvė – misija įmanoma, arba niekada ne vėlu gyventi“

2019 m. gegužės 23 d. Visagino viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriusje (Taikos pr. 52) vyko nemokama paskaita „Antros gyvenimo pusės planavimas. Ori ir prasminga senatvė – misija įmanoma, arba niekada ne vėlu gyventi“. Lektorė dr. Janina Radvilė, koučerė, NLP praktikė, knygos „Niekada nevėlu gyventi“ autorė.

ANTROS GYVENIMO PUSĖS PLANAVIMAS

„Jei susimauni planuodamas, vadinasi, planuoji susimauti“, – maždaug taip apie planavimo svarbą sako vadybos vadovėliai. Doc. dr. Janina Radvilė, knygos „Niekada nevėlu gyventi“ autorė, šią mintį plėtoja toliau: pasak jos, ką veiksi antroje gyvenimo pusėje, iš ko ir ko gyvensi, reikia pradėti galvoti dar jaunystėje, kad priartėjus pensijai netektų skųstis neteisingu gyvenimu ir skurdžiomis pajamomis.

PASKAITOS AKTUALŪS KLAUSIMAI:

  • Kodėl apie senatvę reikia pradėti galvoti jaunystėje;
  • Kokios kompetencijos leidžia oriai gyventi baigus aktyvią karjerą;
  • Kaip megzti ir palaikyti dalykinius ryšius; Kokia veikla suteikia pilnatvės jausmo;
  • Ar tikrai niekada nevėlu pradėti.

Ši paskaita yra Kompleksinių paslaugų šeimai paketo, finansuojamo iš Europos socialinio fondo, dalis ir yra nemokama. Mokymų paslaugas teikia VšĮ „Versli mamaׅ“.