Spektaklis – žaidimas „Raudonkepurė“

Gegužės 28 dieną į Viešąją biblioteką atvyko svečiai iš Vilniaus - „Raganiukės“ teatro aktoriai, kurių pasirodymai visada džiugina vaikus ir tėvelius. Renginyje dalyvavo „Verdenės“ gimnazijos ir „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai ir mokytojai.

Raganiukė Niukė ir Tigras iš cirko nuoširdžiai bendravo su vaikais. Teatrą jie kūrė kartu, o sceną pavertė atvira ir nuotaikinga žaidimų erdve. Aktoriai kartu su mokiniais minė mįsles, dainavo linksmas daineles.

„Raudonkepurė“ – tai yra ir spektaklis, ir žaidimas kartu. Pasirodymo metu žinoma pasaka atgimė ir kiekvieną žiūrovą kvietė tapti aktyviu dalyviu. Spalvingais kostiumais pasipuošę vaikai žengė į sceną ir virto pasakos herojais: vilku, medžiotoju, senele, mama ir Raudonkepure.

Pradinukai galėjo kiek panorėję triukšmauti – tą jie ir darė. Aktorių pasirodymas sulaukė daug aplodismentų ir šypsenų. Vaikams labai patiko linksmas ir nuotaikingas spektaklis. Dėkojame visiems už gražų bendravimą, šventinę nuotaiką ir azartą.

Šis renginys yra Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“ dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

logotipai