Kūrybinis - edukacinis užsiėmimas „Užrašų knygutės gamyba“

Gegužės 22 d. Visagino viešosios bibliotekos filialas sulaukė svečių – Visagino „Verdenės“ gimnazijos 2b klasės mokinių ir jų mokytojos - Žanos Vaitkuvienės-Ziminos. Bibliotekoje vyko kūrybinis - edukacinis užsiėmimas „Užrašų knygutės gamyba“. Užsiėmimą vedė Ignalinos viešosios bibliotekos Kazitiškio filialo bibliotekininkė Rasa Trubilienė.

Susirinkusius vaikus Rasa mokino, kaip paprastomis priemonėmis pasigaminti sau gražią ir originalią užrašų knygutę. Kurdami knygutės vaikai turėjo galimybę išlaisvinti savo kūrybinę fantaziją. Nenuostabu, kad visos knygutės išėjo labai skirtingos ir originalios. Džiaugiamės, kad vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir praturtino savo kūrybines galimybes.

Bibliotekos vardu norime padėkoti bibliotekininkei Rasai, mokytojai Žanai ir vaikams už sukurtą gražų renginį bei puikią visų nuotaiką.

Visagino viešoji biblioteka