Edukacinė programa „Visaginas - gervės miestas“

Puikų rugpjūčio 9 d. šventinį penktadienį, kai visame mieste tvyro pakili nuotaika ir visaginiečius bei  miesto svečius traukia spalvingas dainuojantis fontanas, prie Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijos – skaityklos vyko edukacinė programa „Visaginas  -  gervės miestas“.

Jau nuo 10 val. ryto prie galerijos linksmai rinkosi Visagino vaikų lopšelio – darželio „Auksinis raktelis“ būrelis vaikų. Sužinoję apie gimtojo miesto simbolį - gervę, kūrybiškai miklino rankas, pasigamino šį nuostabų paukštį. Draugiškai dirbdami, padėdami vieni kitiems, vaikai patyrė daug įspūdžių. Aplankė ir tuo metu Meno galerijoje – skaitykloje veikiančią Aldonos Jakubovskienės (Ignalina) keramikos parodą, filialo vaikų skyriuje susipažino su aplinka, domėjosi spalvingomis knygomis ir galimybe tapti uoliais bibliotekos skaitytojais. Jų pėdomis pasekė ir Visagino lopšelio – darželio „Auksinis gaidelis “ vaikučiai.

Pasigaminti gerveles galėjo visi susidomėję gražiu renginiu, kol neužklupo vasaros lietus... Tuomet veikla persikėlė į galerijos patalpas.

Bibliotekininkė Violeta Šeršniovienė