„Susitikimai su Hofmanu“

Saulėtą ir vasariškai karštą rugsėjo 6 d. popietę Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje – skaitykloje įvyko Kaliningrado (Rusija) istorijos ir meno muziejaus parodos „Susitikimai su Hofmanu“ pristatymas. Kaliningradiečiai labai didžiuojasi, kad unikalus talentas gimė jų mieste, mokėsi vietiniame universitete. Hofmanas laužė stereotipus mene, iškėlė pagrindinę mintį: menas ir menininkas šiuolaikiniame pasaulyje. Ši paroda paskatins domėtis E. T. A. Hofmano sukurtomis knygomis, kurių parodą galima pamatyti Meno galerijoje – skaitykloje.

Gausiai į renginį susirinkę visaginiečiai susidomėję klausėsi pasakojimo apie vokiečių rašytoją, dailininką, kompozitorių ir teisininką E. T. A. Hofmaną, pažiūrėjo dokumentinį filmą apie autoriaus gyvenimą ir kūrybą, susipažino su paroda. Deja, renginyje negalėjo dalyvauti Kaliningrado muziejaus atstovai. Jie atsiuntė sveikinimą, kurį susirinkusiems perskaitė renginio vedėja Violeta Šeršniovienė.

Apie ilgametę Visagino ir Kaliningrado muziejaus draugystę papasakojo VŠĮ Meno Galerijos „Aukštaitijos ežerai“ vadovė Galina Udovenko.

Paroda veiks iki rugsėjo 20 d.