Visagino viešoji biblioteka Utenos miesto šventėjė

Rugsėjo 7 d. Visagino viešoji biblioteka, įgyvendindama projektą „Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“, kartu su Utenos, Ignalinos, Molėtų ir Zarasų bibliotekomis dalyvavo Utenos miesto organizuotoje šventėje „Utenai 758“. Rugsėjo 7 diena renginių organizatorių buvo įvardyta kaip „Laimės diena“. Nenuostabu, kad ši saulėta, įspūdinga diena buvo sutikta gera nuotaika bei gražiu nusiteikimu.

Kiekviena biblioteka turėjo ką pasiūlyti tėveliams ir mažiems lankytojams. Visaginas atvyko su edukacine programa „Knygų gydyklėlė“. Bibliotekos darbuotojos bendravo su vaikais, dalinosi savo žiniomis apie atsargų elgesį su knyga, padėjo gydyti sužeistus puslapius... Nuoširdžiai tikimės, kad perduotos žinios buvo naudingos vaikams ir jų tėveliams. Dėkojame Utenos miestui už puikiai surengtą šventę!

Visagino viešoji biblioteka