Biblioteka mažiesiems skaitytojams dovanojo spektaklį

Visagino viešoji biblioteka 2012 m. aktyviai bendradarbiavo su daugeliu miesto švietimo įstaigų: rengė knygų pristatymus, viktorinas, organizavo kūrybinius užsiėmimus ir susitikimus su įžymiais Lietuvos rašytojais. Norėdama padėkoti aktyviausiems jauniesiems bibliotekos skaitytojams bei pedagogams, padėjusiems bibliotekininkams įgyvendinti skaitymo skatinimo bei lietuvių literatūros sklaidos projektus, ugdyti meilę ir pagarbą knygai, biblioteka dovanojo teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklį „Senelės pasaka“ (rež. Aidas Giniotis), kurį rėmė Kultūros rėmimo fondas.

Profesionalių aktorių atliekamas spektaklis pagal S. Nėries eilėraštį „Senelės pasaka“ daugeliui priminė vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais. Atgiję žinomų pasakų personažai – Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų, žaismingai pasakojo savo neįtikėčiausias istorijas. Nuotaikingos ir užkrečiančios kūrybinės grupės dainelės neleido niekam sėdėti ramiai sudėjus rankų, kvietė kurti bei žaisti kartu.

Dėkojame aktoriams, atvežusiems gerą nuotaiką, puikų spektaklį. Linkime jiems neišsenkančios kūrybinės energijos, gerų naujų idėjų ir neblėstančios sielos šilumos, kuri atsispindėjo jų spektaklyje ir taip maloniai sušildė žiūrovą.

Dėkojame ir savo aktyviausiems skaitytojams – mokytojoms, auklėtojoms, vaikams ir jų tėveliams už dalyvavimą įvairiuose bibliotekos renginiuose, meilę knygai ir geranorišką bendradarbiavimą.

Ramių ir gražių Jums artėjančių švenčių!