Šventinė padėkos popietė

Gruodžio 17 d. į Padėkos popietę, skirtą ištikimiausiems skaitytojams, bičiuliams, rėmėjams, rinkosi bendruomenės nariai ir kviestiniai svečiai.

Renginį vedė ypatinga viešnia – Kalėdienė (Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Dalia Savickaitė), kuri sveikino su artėjančiomis šventėmis, perdavė linkėjimus nuo senelio Kalėdos, kuris su draugais iš Baltarusijos ir Latvijos gyvena Liudvinavo trikampyje. Apie „dalyvavimą“ seneliui dalyvaujantieji „pranešė“ laikydami stebuklingą grojančią lazdą. Tą dieną gražiausi žodžiai, padėkos, šypsenos buvo skirti švietimo įstaigų atstovams, jauniausiems skaitytojams ir jų tėveliams.

Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė sveikino renginio dalyvius ir įteikė Visagino savivaldybės mero Erlando Galaguz padėkos raštus prisidėjusiems bibliotekoje įgyvendinant projektą „Išmaniosios gervės sala Visagino vaikams, jaunimui ir jų draugams“: už originalias gervių nuotraukas – Valstybinės miškų urėdijos Ignalinos regioninio padalinio girininkui Jonui Barzdėnui, už laimėjimą respublikiniame knygų pristatymo konkurse Loretai Čižienei, už sukurtas lėles-gerves Galinai Charbedijai, už gervių plunksnų stendo paruošimą – Valstybinės miškų urėdijos Ignalinos regioninio padalinio gamtotvarkos specialistui Mindaugui Ilčiukui, už kūrybingą bendradarbiavimą Birutei Davidovičei, už tapybos darbus – Marijai Ščerbakovai.  Nijolė Kliučinskienė renginio dalyviams pristatė naują edukacinę programą apie Visagino miesto simbolį herbe – gervę.

Už ilgametį ir kūrybingą bendradarbiavimą su Visagino viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriumi ir pagalbą organizuojant įvairias veiklas Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Andriaus Bukausko padėkomis apdovanoti mokytojai metodininkai, aktyvistai Svetlana Bendelston, Elena Čekienė, Andrejus Denisenko,  Ahryzka Katsiarina, Aliona Kurpienė, Natalija Marčenko, Svetlana Stoliarenka, Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė, Olga Velavičiūtė.

Viešosios bibliotekos direktorė Dalia Sargūnienė padėkos raštus įteikė aktyviausiai su biblioteka  bendradarbiaujantiems miesto švietimo įstaigų pedagogams ir skaitytojams vaikams, perskaičiusiems 2019 metais daugiausia knygų (Kirilui ir Lukai Švedovams, Milanai Steckajai, Bogdanui Novikovui, Laurai ir Tomui Mickevičiams, Aurelijai Obolevičiūtei, Miglei Zakarkaitei ir kt.).

Kiekvienais metais Visaginą pasiekia „Vaikų bibliotekėlės“ knygos, kurias dovanoja labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Nemažai leidinių vaikams buvo gauta ir šiemet. Renginio metu vicemerė A.Grigienė visoms Visagino švietimo įstaigoms įteikė knygų komplektus.

Šventinę nuotaiką padėjo sukurti puikias melodijas saksofonu atlikęs „Verdenės“ gimnazijos 4 b klasės mokinys Aleksejus Budajevas. Po renginio visi popietės dalyviai buvo pakviesti prie vaišių stalo.

Susitikimas bibliotekoje buvo labai šiltas, draugiškas. Tikimės, kad ateinančiais metais skaitytojai dar aktyviau lankysis viešojoje bibliotekoje.

Organizatoriai