Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje Didžiojo knygų pristatymo konkurso finalas

Lapkričio 14 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko 2019 m. Didžiojo knygų pristatymo konkurso finalas.

Šiemet finale dėl geriausio pristatymo titulo varžėsi I–XII klasių moksleiviai iš Šiaulių miesto, Telšių, Plungės, Mažeikių, Pakruojo, Akmenės, Joniškio, Šiaulių, Kelmės rajonų, taip pat iš Panevėžio regiono!

Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 4a klasės mokiniai (mokytojos Loretos Čižienės auklėtiniai) apdovanoti nominacija „Meniškas lietuviškos knygos pristatymas“ tarp 12 komandų 1-4 klasių grupėje.

Ačiū vaikams už puikų Jurgos Vilės ir Linos Itagaki knygos „Sibiro haiku“ pristatymą.

Visagino viešoji biblioteka nuoširdžiai sveikina ir linki visiems daugiau skaityti ir laimėti.