„Šešėlių teatro“ pasirodymas

Lapkričio 14 dieną Viešojoje bibliotekoje pradinių klasių mokiniai žiūrėjo „Šešėlių teatro“ spektaklį „Kaip ežiukas ir meškiukas dangų keitė“.

Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos aktorė Ieva Stašelytė ir dailininkė Šarūnė Pečiukonytė ežiuką ir meškiuką atrado S. Kozlovo knygoje „Ežiukas rūke“. Po spektaklio viešnios pasakojo iš kur ateina ir atsiranda šešėlis ekrane. Pasirodo „Šešėlių teatras“- nesudėtingas užsiėmimas: reikalingas šviesos šaltinis, šešėlinė lėlė, pagaminta iš popieriaus, bei scena.

Vyko kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai gamino savo šešėlinį personažą. Mokiniai noriai kūrė bei rodė pasakojimus vieni kitiems.

Šis renginys yra Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“ dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Organizatoriai

logotipai