Edukacinis spektaklis „Laimė yra lapė“

Lapkričio 18 dieną Viešojoje bibliotekoje „Auksinio raktelio“ lopšelio – darželio priešmokyklinių grupių vaikai su auklėtojomis žiūrėjo spektaklį „Laimė yra lapė“, sukurtą pagal E. Daciūtės ir A. Kiudulaitės to paties pavadinimo knygą.

Nuotaikingame spektaklyje vaidino aktoriai iš Vilniaus Daiva Rudytė ir Paulius Valaskevičius. Muzikinių kompozicijų autorius Jonas Krivickas.

Istorija apie Lapę ir berniuką Povilą sujaudino mažuosius žiūrovus bei suaugusius. Ši jautri istorija pasakojo apie berniuko ir lapės draugystę, apie praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą.

Linksmas ir energingas spektaklio veiksmas įtraukė vaikus nuo pirmos minutės. Geros emocijos tryško viso spektaklio metu. Tie, kas skaitė knygą, turėjo puikią galimybę palyginti knygos personažus su juos vaidinančių aktorių sukurtais veikėjais. O tie, kurie su Povilu ir Lape susipažino pirmą kartą, stebėjosi ir džiaugėsi. Galbūt ne vienas, pamatęs spektaklį, susimąstė, o kokia jo laimės spalva?

Šis renginys yra Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Menų dūzgės kūrybingai vaikystei“ dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Organizatoriai

logotipai