Ekskursija į biblioteką

Lapkričio 22 d. „Nykštukų“ ir „Voveriukų“  grupės vaikai aplankė miesto vaikų biblioteką. Šios ekskursijos vaikai su nekantrumu laukė, ruošėsi, mokėsi eilėraščių apie rudenį. Daugumai iš jų tai buvo pirmas susipažinimas su „Knygų nameliu“.

Pasitikusi mus, bibliotekininkė Natalija vaikams parodė bibliotekos patalpas, kur laikomos knygos, kur organizuojamos įvairios parodos, papasakojo daug įdomaus, pasiūlė vaikams apžiūrėti jiems patikusias knygas.

Vaikai su malonumu deklamavo eilėraščius ir dainavo daineles apie metų laiką rudenį, po to bibliotekai padovanojo savo rankų darbo dovanėles – knygų intarpus.

Vaikai su dideliu susidomėjimu žiūrėjo bibliotekininkės pasiūlytą animacinį filmuką apie biblioteką ir filmą apie laukinių gyvūnų gyvenimą rudenį.

Ekskursija paliko daug neišdildomų įspūdžių. Vaikams nesinorėjo išeiti iš bibliotekos ir mes pasižadėjome grįžti dar. O taip pat vaikams kilo norai ateiti čia kartu su mamomis ir išsirinkti dominančią knygą į namus.

Mūsų bendradarbiavimas su miesto vaikų biblioteka tęsiasi jau ne vienus metus. Mes, „Nykštukų“ ir „Voveriukų“ grupių pedagogai ir vaikai, dėkojame bibliotekininkei Natalijai už pažintinį, įspūdingą ir įdomų susitikimą ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Juk labai svarbu vaikams ugdyti meilę gimtajai kalbai, knygų kultūrą ir žingeidumą.

Informaciją parengė „Nykštukų“ grupės auklėtoja Larisa Pilkionienė

Straipsnio šaltinis:
Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ interneto svetainė
http://catcut.net/ttjE