EBRU užsiėmimai bibliotekoje!

2016 m. liepos 5 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje–skaitykloje vyko du (I grupė – 17.00 val., II grupė – 18.30 val.) kūrybiniai vandens tapybos (ebru) užsiėmimai.

„Vandens veidas“ – būtent taip iš persų kalbos verčiamas žodis „ebru“ ir tai tėra tik vienas iš keleto jo reikšmių. Šis menas jau XII amžiuje buvo žinomas Kinijoje, Japonijoje, o XVI amžiaus antroje pusėje Didžiuoju šilko keliu perduotas į Iraną, Turkiją.

Ebru pamokos gali būti ne mažiau smagi pramoga nei apsilankymas kine ar koncerte. Piešiant ebru, naudojamos natūralios, nekenksmingos priemonės. Puikus rezultatas visada garantuotas – piešinys kaskart savaip gražus, o jo kokybė ir vaizdas priklauso nuo autoriaus nuotaikos, fizinės ir emocinės savijautos.

VSB     visagino viesoji biblioteka     meno galerija