Akcija „Vasara su knyga“ baigėsi. Skaitymas tęsiasi!

Šią vasarą Visagino viešoji biblioteka kvietė į skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“ renginius. „Vasara su knyga“ – tai bibliotekos organizuojami skaitymai ir kultūros renginiai, skirti Bibliotekų metams paminėti. Dalyvaudami šioje skaitymo akcijoje ir maži, ir dideli dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, žaidimų popietėse, netradiciniuose skaitymuose, edukaciniuose užsiėmimuose ir daugelyje kitų įdomių veiklų.

Rugpjūčio mėnesį jauniesiems skaitytojams buvo pristatytos vaikų mėgstamo rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus ir kitų lietuvių bei užsienio autorių knygos. Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rima Sorokina bei „Verdenės“ gimnazijos mokytojos Aliona Popova ir Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė pakvietė vaikus į knygas pažvelgti kitaip ir iš naujo jas atrasti: skaitė ištraukas iš knygelių, vedė įvairias kūrybingumą lavinančias edukacines programas, žaidimus poilsiui ir bendravimui su draugais. Bibliotekoje vyko ir diskusijų valandos ,,Skaitymas yra atostogos“, kurių metu aktyviai skaitantys vaikai dalijosi skaitymo patirtimi, aptarė atostogų metu skaitomas knygas, atsiliepimus apie įvairius autorius. Po diskusijų išaiškėjo, kad tradicinės knygos yra priimtinesnės už elektronines ir kad dauguma vaikų atostogų neįsivaizduoja be geros knygos. Nors vasara baigėsi, bet įdomios ir nuotaikingos veiklos bibliotekoje tęsis visus metus. Lauksime jūsų bibliotekoje!