Edukacinės–pažintinės dienos vaikams

Rugsėjo 9 dieną viešojoje bibliotekoje apsilankė Visagino paramos vaikui centro auklėtiniai. Literatūros viktorinai „Kiškis Morkus Didysis ir draugai“ vaikai ruošėsi iš anksto, skaitė K. Kasparavičiaus knygelę „Kiškis Morkus Didysis“. „Verdenės“ gimnazijos mokytoja A. Popova pasakojo apie knygos herojus ir skaitė ištraukas. Vaikai aktyviai dalyvavo viktorinoje, vėliau žaidė judriuosius žaidimus.

Rugsėjo 15 dieną į biblioteką atvyko lopšelio–darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai. Ekskursijos metu jie susipažino su biblioteka, spalvotomis vaikiškomis knygelėmis, žurnalais. Bibliotekoje darželinukai apžiūrėjo veikiančias parodėles, minė mįsles ir deklamavo eilėraštukus apie rudenį.

Rugsėjo 21 dieną vyko literatūros popietė „Knygų takais vedini“. „Verdenės“ gimnazijos 3B klasės mokiniai pasakojo apie savo mėgstamiausią knygą ir skaitė pasirinktą ištrauką. Pradinukai kartu su mokytoja J. Šoliūnaite Pavilioniene ir bibliotekininkėmis diskutavo, kodėl verta skaityti knygas. Vėliau vaikai spalvotais pieštukais spalvino populiariausius knygų herojus ir susipažino su naujai gautomis knygomis.